Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek befolyásolja a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek befolyásolja a szex minőségét, hogy milyen testalkatú a nő? Jobban megy a szex, ha vékonyabb? Vagy ha oda teszi magát, kompenzálja a fizikai hiányosságait?

Figyelt kérdés
Kik vannak többen, akiknek a vékonyabbak, az átlagos, vagy akiknek a gömbölyű idomok jönnek be?

2020. ápr. 17. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Átlagos és vékony :)

Persze leheg kompenzálni

2020. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha odáig sikerült eljutni, hogy felálljon, onnantól kezdve nem a testalkat a lényeg, hanem ami történik.
2020. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szeretem a telt formákat, a mell nem baj ha pici , fenék és comb jo ha van és kellemes dombos punci egy kedves hölgy szeélyében. De petsze vékony alkattal is beérném most ha lenne, de kellemes telt partnerem volt eddig.
2020. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az átlagos, vagy picit husisabb, de szexisen, formásan husis jön be. Pl ilyen anyutest feeling, de kordában és kondiban tartja magát futással vagy más aktív sporttal. Az izmos test nem jön be. Szeretem, ha a popsi kicsit külön életet él, járás során van amplitúdója, jól bele lehet markolni, paskolni, pofozni, gyúrni. Combok is jó, ha nem vékonyak, hanem van rajtuk minimális hús. Izmosan húsos, vágod.
2020. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hiába vékony vagy átlagos ha nem aktív a partnerem, sokszor nagyon meglepődtem mikor ducibb nővel voltam, hogy milyen aktív volt. Szóval inkább egyén függő mint testalkat, hogy milyen az ágyban egy nő.

F

2020. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Inkább egyén fűggő de a legjobb párosítás ha vekony vagy álagos es szexben is vehemensebb!!
2020. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha tetszik a partnered, vonzónak találod és kívánatosnak akkor a testalkat már másodlagos az ágyban. Előfordul hogy sportos aerobic-oktató megjelenésű nők fekszenek mint egy darab fa és az is hogy átlagos lányok igazi szexdémonná változnak az ágyban.

Semmi összefüggés nincs a testalkat és a szexuális "teljesítmény" között.

2020. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amugy nálam is igaz hogy a telt husis hölgy sokszor aktivabb ha törödsz vele, és jobban élvezi sokszor a szexet.
2020. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vékonyabb, átlagos jön be. Az izgat fel jobban.
2020. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok teltebb hölgy nem értékeli magát sajnos, persze néha a vékony se de ha egy erösebb leány kerül a karjaimba és látja hogy izgat a formája akkor felszabadul és sokszor jobban átadja magát mint egy önimádo,magát sokra tulbecsülö nő aki sokszor nem értékel már semmit.
2020. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!