Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi annyira vonzó a vörös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi annyira vonzó a vörös szőrzetben?

Figyelt kérdés

Személy szerint én természetes vörös vagyok, és eddig 2 pasim volt. Mind a kettő azt akarta hogy hagyjak meg egy kis szőrt a puncimon mindig, mert nekik az annyira bejött. Mikor leborotváltam, szó szerint csalódottak voltak hogy nincs rajta szőr.

Itt is olvastam, meg még egy pár fiú ismerősöm is mondta hogy bolondulnak a vörös szőrzetért, sőt, volt aki azt mondta hogy addig nem akar meghalni még nem volt vörös csajjal:D

Én viszont a 18 évem alatt nem tudtam rájönni hogy mi ebben annyira vonzó, vagy miben jobb mint pl egy barna.

Légyszi inkább azok írjanak akiknek bejön, és meg is tudják magyarázni hogy miért.


2020. ápr. 17. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból is tetszik ha szőrös, mindegy milyen színű.
2020. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De a vörös egyébként különleges
2020. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azon mit lehet megmagyarázni ha valakinek az tetszik , az jön be. Nincs miért, csak tetszik .

Nekem is a vörös teszik, és én is rábeszéltem a barátnőmet hogy ne vágja le.

Bár nem sokat kellett agitálni mert ő meg nem szereti szőrteleniteni magát.

Persze ő szerencsés mert nem nő meg hosszúra, a kezén, lába szárán is annyira világos pihe van hogy szinte nem lehet látni.

2020. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő, hogy kinek mi tetszik, nem lehet megmagyarázni. De nekem is bejön a vörös, és bolondulnék érte :D
2020. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ritka és szexi.

F

2020. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy vörös, szeplös hölgy különösen izgalmas látvány van három ilyen ismerösöm, nagyon tetszenek. Szivesen lennék ilyen nővel.
2020. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon nagyon ritka, kulonleges. De az angoloknal, ahol iszonyu gyakori, ha epp nem szoke, meg ott is imadjak.
2020. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A gyémánt miért olyan keresett?

Gyakorlatilag szén, úgy néz ki, mint az üveg, de ritka és jól néz ki, ahogy megcsillan rajta a fény.

És ennyi elég is

2020. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmi.

35F

2020. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert különlegesek és szexisek vagytok.
2020. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!