Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők hány százaléka engedi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány százaléka engedi az anált?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
0,01%
2020. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Sztem elég sokan,de én pl nem.
2020. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Aki engedi az 100 %, aki meg nem emgedi az 0 %.
2020. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
10 nőből talán 2 nő ha engedi sajna!
2020. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem mar nemcsak engedik, de egyenesen szeretik es ezzel indit, aki nagyon pedalozik.

Szerencsemre en megtehetem, hogy nem engedem. Ami nekem nem jo, viszont meg rossz is, van egy uzemkepes huvelyem, amivel huvelyi orgazmust elerek es feszes, nem erdekel, milyen nunukeje van a ferfinak.

2020. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem reprezentatív felmérés, kb. 8-15% között. Egyébként korcsoport függő, az idősebb korosztály kevésbé (10% alatt), a fiatalabbaknál 15% körül.

A figyelmes, normális, értelmes pasit viszont a nők gyakorlatilag 100%-a szereti :)

2020. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani. Van aki igen, van aki nem. De egyébként széles a skála. Van olyan is aki kifejezetten szereti és igényli bár ez elég ritka és van olyan is aki olykor bevállalja. Meg vannak olyanok is akik teljesen elzárkóznak előle.


Saccolni szerintem hülyeség de mondjuk, ha olyan nőket veszünk számításba akik már éltek szexuális életet akkor azt mondanám, hogy 45% kb.

2020. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy a nők 2/3 része bizonyos körülmények közt engedi. Viszont nem minden alkalommal és akkor sem végig, csak pár percig. :)
2020. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!