Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hányszor használtok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányszor használtok egy óvszert?

Figyelt kérdés
Egyet már nyolcszor használtam, nem szakadt még ki. Így spórolok, elég drága a jó gumi.
2020. ápr. 17. 19:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy egyszer szabad? Megnéztem a webjogtárban, és sehol semmi szabály nincs arra, hogy hányszor szabad használni egy kotont.
2020. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
11# Jogod van hozzá, természetesen. Mint ahogy teherbe esni/ejteni is jogod van, ha nem mostad ki rendesen. Sőt, arra sem kötelez téged senki, hogy egyáltalán használd
2020. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
90 fokon mosom mosógéppel. Nem hiszem, hogy az ne lenne elég rendes. A koronavírus ellen elég, akkor a terherbeesés ellen is jó z
2020. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom ettől a spórolástól fogsz majd sokat fizetni. Elvileg egyszer lehetne, de mivel szakítószilárdságra, felületi dörzsölésre direkt "túl van tervezve" kibírna elméletileg több menetet is.


Csakhogy...

- Mi van ha nem mosod el rendesen?

- Amint kiszárad villámgyorsan elkezd az anyaga "fáradni", csökken a szakítószilárdság, gyengülni az anyaga, veszíteni a rugalmasságából. Bizony' erre is azt mondom direkt így vannak tervezve. Ha egy óvszert többször lehetne használni az nem lenne nagy business az óvszergyártóknak.


Vegyél inkább olcsóbb márkát akkor (az is van olyan jó), egy sörbe nem kerül 1 db közepes, vagy olcsóbb gumi, nem megéri?

2020. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk generációk óta öröklődik ugyanaz az óvszer. Apám adta oda nekem, azzal a történettel, hogy nagyapám is ezt használta, amikor ő megfogant, és én is így lettem. Számunkra ez családi hagyomány.
2020. ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Nagyapám is ezt használta amikor ő megfogant"

Ebből nekem csak annyi jött le, hogy az az óvszer lyukas, és nagyapádon éppen az volt, mikor teherbe ejtette nagyanyádat.

2020. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 he84 ***** válasza:
Nyilván úgy értve nem szabad, hogy veszélyes abból a szempontból, hogy minél többször használ valaki egy óvszert, annál nagyobb az esély a másik fél részéről a terhesség. Egy óvszer direkt egyszeri használatra van tervezve, az anyaga is olyan, hogy kockázatos tisztítani, nem lehet elég jól, nem mosára való. Még ha 2-szer is lenne csak használva, már az is veszélyes. Ugyanis kifordítva ott a végén a tasakos részén simán maradhat előváladék, vagy abból hímivarsejtek. Akár mosva van, akár nem, akkor is maradhatnak.
2020. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer.
2020. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!