Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen érzés gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen érzés gumi nélkül szexelni? Síkosítót használtok? Légyszi kort is

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 05:08
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Az érzést nem tudom leírni, mert nem lehet. Ha megpróbálod leírni, hogy milyen szín a kék, akkor rájössz, hogy ilyesmit nem lehet leírni. Mindenesetre jó, és egy kicsit jobb, mint gumival. Síkosítót nem használunk, mert fölösleges, az izgalom hatására keletkezik természetes "síkosító". Kortól független, csak az érzelmek fontosak.
2020. ápr. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, mint gumival. Egyszer kiszakadt, de annyival jobb volt, hogy nem tudtam szólni :D. A másik eset meg gyorssegélyként rápattantam gumi nélklü, hát nem bírtam sokáig.
2020. ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Én túl nagy különbséget nem éreztem a gumiban és a gumi nélkül. Számomra inkább a tudat volt más először.
2020. ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Más, jobban érezni ahogy benned van és lüktet :)

Utálom a gumit XD

26/L

2020. ápr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Uhh nagyon jó érzés. Nem szoktunk sikosítót használni, max csak popsiba, de ott gumit is.
2020. ápr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon jó! Érzem ahogy lüktet a pinámban. :) 18/L
2020. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell síkosító, mert ha csak megérintjük egymást már kezdek is beindulni.. Tegyük hozzá, hogy ehhez fülig szerelmesnek kell lenni.. Az ex férjemnél sivatag voltam és még a síkosító sem segített..
2020. ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal jobb mint gumival, sikosító meg egyáltalán nem kell, rendesen nedvesedem

24

2020. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, sokkal jobb mint gumiba. Nem használunk sikosítót.
2020. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!