Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám jobban bírni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jobban bírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Leírom kerek perec, hogy igazából az a helyzet, hogy páromnak elég nagy szerszáma van (20-21 cm). De azért ez néha már kellemetlen olyan szempontból, hogy kicsit fájdalmas. Sajnos már többször meg kellett kérnem, hogy lassabban, más póz, stb. Ez több póznál is észrevehető. Vékony is vagyok, nehezebben bírom a gyűrődést, de tudnátok olyan pózokat írni ahol kevésbé tud mélyre menni? :D Szimpla kívancsiság vagy bármi aki esetleg hasonló cipőben jár mint én. :) Köszi! Tapló kommentekre nem vagyok kíváncsi.
2020. ápr. 18. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Hason fekszel, láb összezárva.
2020. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több síkosító, előjáték, nyugtatgatás például. Hagyja bent egy kicsit mozdulatlanul behatolás után, úgy könnyebben hozzászoksz. Az is segíthet, ha olyan pózt választasz ahol jobban te irányítasz. Pl. Te lovagolod


20/F,voltam hasonló helyzetben

2020. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lovagolás az már egy alap, kb 80-90%-ban az megy és szeretjük is csak néha már unalmas. :D
2020. ápr. 18. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak is ott körül van, nekem is szokott fájni. Ahogy sose fájt az a misszionárius, a kis-nagy kifli, a hason fekvés láb összezárva, állva pl zuhany alatt, vagy ha ő ül és te háttal vagy neki és az ölébe ülsz, esetleg még kutyában is tudom úgy fordítani a csípőmet hogy ne tudjon olyan mélyre hatolni


26/L

2020. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!