Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha nem vagyunk együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyunk együtt akkor mások képeire kiverem?

Figyelt kérdés

Van barátnőm, de amikor távol vagyunk egymástól akkor van hogy róla készült képekre és van hogy a neten másik képeit nézve kiverem. Gondolva itt azokra amikor jobban látszik a mell,fenék stb.


Szerintetek ez gáz? vagy mi a véleményetek róla?


Kort és nemet is írjatok. Lányok véleménye is érdekel hogy ti mit gondoltok erről.


Én. 22/f



2020. ápr. 19. 18:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok lefeküdni velük. Csak amikor magammal játszom akkor tetszik és jó nézni elképzelni mások mellét, fenekét. Nem szeretnék velük lefeküdni csak jó fantáziálni.



Szeretem a barátnőm.

2020. ápr. 19. 21:18
 12/12 anonim válasza:
100%

Az én barátom is ezt csinálja.

Úgy alakult az életünk, hogy távkapcsolatban vagyunk (remelém már nem sokáig) és így annak ellenére h el van látva képpel rendesen :D másokat is szokott nézni.

Együtt is néztünk már másokról képeket, videókat.

Régebben is csinálta ezt, hogy a számára csinos nők képére vagy videójára elégíti ki magát.


Nem mondom h örömömben ugrálok, de odáig nem fajulna a féltékenység (vagy nem tudom micsoda :D) h ez véget vessen a kapcsolatunknak.

2020. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!