Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A párom sok sráccal volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sok sráccal volt együtt de en meg nem voltam senkivel. Mire számítsak a szexnél? (nem tudom hogy aktiv vagy passziv e)

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak nekem furcsa?
2020. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok jártas a homo szexben, de gondolom ez náluk is ugyan úgy van, mint nálunk heteróknál... az új párok mivel még nem ismerik ki egymást, ezért ügyetlenkednek, szex téren, legyenek akármilyen tapasztaltak, az első alkalmak mindenkinel kicsit olyanok, mint mikor elveszíted a szüzességed... esettlen, puhatolózas...

Persze ez csak a szeretkezésre igaz... egy gyors baxás ahol le se szarod, a másik mit érez, az más tészta.

Szóval amiatt mert te még nem voltal senkivel, ne aggódj, ő sem volt még veled, tehát ő sem tudja, hogy neked mi jó, mi nem jó... ilyen tekintetben ő is ugyan úgy szűz mint te...

2020. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk gondolatolvasók... mit szólnál hozzá ha a legegyszerűbb dologgal próbálkoznál, úgy hívják kommunikáció. Azért mielőtt összeteszitek amitek van csak tudnod kellene, hogy aktív, passzív v. uni-e meg egyáltalán mit szeret a szexben.
2020. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Fájni fog.
2020. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Megkérdezed!

De ő még nem a párod!

2020. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudod? :)
2020. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sandrisbp ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ha két srác igazán fontos egymásnak, mindig lehet szerintem közös nevezőt találni a szexben. Ha meg valaki csak egyetlen dologhoz ragaszkodik, és mindenképp azt akarja erőltetni, attól függetlenül, hogy neked az igazán jó-e, azzal nem érdemes kezdeni, annak nem te kellesz, csak egy lyuk, egy száj vagy egy farok.

.

2023. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!