Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire számítotok? Miért jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítotok? Miért jó?

Figyelt kérdés

Miért küldenek a férfiak f@rkukról képet? Nekem elég gyakran küldenek és tudom, ezzel kicsit sem vagyok egyedül (most azt leszámítva aki esetleg kér konkrétan). Minden szó nélkül random dickpick. Miért jó ez? Mi a cél?

Lehetne azt mondani, hogy a képcsere, de egy nőt egy random f@$z nem indít be. Engem nem, egyik ismerősnőmet se.

Nő és férfitàrsaim válasza egyarànt érdekel.

L23



2020. ápr. 20. 00:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Netes szatirok, mast erre nehez mondani, valamiert azthiszik hogy zavarba jon tole a no, kozben csak undort valt ki altalaban.
2020. ápr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Igazság szerint, én soha nem küldök csak úgy random.

Olyan viszont sokszor volt, hogy 1 privát beszélgetés során, mielőtt nagyjából meg ismertük egymást, és vágyait, (amennyire neten ez lehetséges) akkor voltak kép cserék.

F

2020. ápr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Mert őket izgatja az, hogy ha látja valaki. Az más téma számukra hogy a másik félt ez érdekli-e vagy sem, jobban elvannak foglalva a saját elméjükkel, azzal hogy őket ez izgatja. Én így tudnám megmagyarázni.

Az egy másik történet meg megint, hogy ha a lány is benne van, esetleg ismerik egymást, szimpatikusak egymásnak és ÉRDEKLI a lányt vagy nem bánja. 22/F

2020. ápr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Én még sose küldtem senkinek. Gondolom amúgy az a cél, hogy felizgasson vele és cserébe te is küldj képeket. Bár én tudom, hogy random ez nem fog menni, de ők nem.
2020. ápr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Férfiként én sem értettem ezt soha, miért csinálják.

Bár én azt sem értem, hogy miért kell a piszoárba köpni hugyozás közben... rendszeresen tapasztalom és nem értem a célját:D

2020. ápr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Akkor legalább nem vagyok egyedül értetlenségemmel.

Honnan tudják, hogy nem egy 150 kilòs pasi van a másik oldalon? Már egy feltételezett nőre is megy a dickpick

2020. ápr. 20. 00:17
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
5. Gondolom, úgy jobban lefolyik a pisi!
2020. ápr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Pedig vannak nők akik látni akarnak. Másrészt tudjuk, hogy vannak nők akik falon keresztül áttörve mennekülnek. Na jó egy se fut el, de mégis megnézik és undorodnak. Mi meg szeretjük megmutatni, ha tetszik neki ha nem. Ez nem bonyolult drága csak neked az.
2020. ápr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
A kérdésedből most tudják, hogy lány vagy. Lehet, lesznek akik erre pláne fognak képeket küldeni. Nem mintha nem írtad volna, hogy nem érdekelnek a képek, de ők csak azért is.
2020. ápr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: Màr voltak :/ Minden üzenetet törlök és tiltok amiben link van. Az egytől egyig f@$zfotó
2020. ápr. 20. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!