Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti egy szilveszteri...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kacsa Tibor kérdése:

Lányok, ti egy szilveszteri buli alkalmával mire számítotok?

Figyelt kérdés
A kérdésem alapvetően a hölgyekhez szólna. Aki közületek nem otthon vagy házibuliban tölti a szilvesztert, hanem mondjuk diszkóban, vagy hasonló publikus helyen, akkor számítotok arra, hogy az este folyamán minimum kavarni fogtok valakivel? Mi az a formája a "nyomulásnak", ami leginkább idegesít Titeket?

2018. dec. 26. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mire számítok? 2019-re
2018. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

Mire számítok? Pezsgő pukkanásra, konfetti esőre, zenére, táncra

Én soha nem úgy indulok el egy buliba, hogy dörzsölöm a tenyerem, ma vajon hány pasit fogok begerjeszteni.

Ha bulizni megyek, akkor bulizom. És ha nincs kedvem “kavarni”, akkor nem fogok.

Minden formájú nyomulás idegesít.

Ha szabad a pálya, úgyis jelzem az illetőnek, hogy minden oké.

Ha nem érti a visszautasítást, legszívesebben felmosnám vele a táncparkettet

2018. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor szingliként mentem bulizni, vártam volna a közeledést, ami sok esetben nem valósult meg.

Utoljára 2014-ben voltam olyan buliban, ahol próbálkoztak felszedni.


A legborzasztóbb, mikor táncolok, és egyszercsak elkezd valaki hozzám dörgölőzni hátulról (vagy is megpróbál), na ez teljesen kiveri a biztosítékot.

Ha valaki fel akar szedni, legyen férfi, kérdezzen, tartsa a szemkontaktust, stb.


De volt olyan is, mikor szingliként buliztam, mégsem szerettem volna senkivel összejönni. Csak élvezni a zenét.

2018. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orál, anál, lehet, de vaginál még gumival sem!
2018. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!