Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mekkora volt a legnagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mekkora volt a legnagyobb méretű partneretek? Hogy bírta egy normál méretűhöz képest, hamarabb elment? Nehezebb volt keményen tartani a méret miatt?

Figyelt kérdés

Hány évesen voltatok vele és hányadik partneretek volt.


Hosszra, vastagságra. Tudom, hogy nem mérőszalaggal jártok az ágyba, de azért meg lehet becsülni mérés nélkül is...


2020. ápr. 20. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem műlik el óra hogy ne hoznátok elő ezt a méretes hülyeséget .

Akadjatok már le róla.

2020. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Húsz cm körül volt. Sokat buliztunk, a társaságból volt az egyik pasi. Segghülye volt de a farkát imádtuk, és jól bírta mindig.
2020. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Az én legnagyobb méretű partnerem 2m 3cm volt, de kinek mi. 2 év után ment el, de egy nagyon kemény srác volt, imádtam.
2020. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

22 centi, vastag. Nagyon sokáig bírta, végig kőkemény volt.

20/L

2020. máj. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Nálam is van mindig egy hitelesített 300-as tolómérő a retikülömben! ;)
2020. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Első partner, 15 évesen, 21 cm. Akkor még engem is érdekelt a méregetés. Nagyon jól bìrta, de lehet a korral függ össze.
2020. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

24 cm jó maroknyi

Elég jól bírta a merevséggel nem volt gond, több előjáték kelett de ügyes volt

2 partnerem volt 18 évesen

2020. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
20 cm, talán kicsit nagyobb, nekem nagyon jó, ő jól bírja :)
2020. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!