Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdő passzívként a nagy, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő passzívként a nagy, a normál vagy a kis méret a jó választás?

Figyelt kérdés
Csak azért izgat mert több parnerem is volt aki mikor dugtam őt ment el és ez izgat! Ezt át akarom élni! Amúgy nem vonz az hogy megdugjanak
2016. máj. 27. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De ha az izgat, hogy elmennek, akiket dugsz, és nem vonz, hogy megdugjanak, akkor végül is miért akarod ezt kipróbálni? :D


Amúgy szerintem egy figyelmes partner sokkal fontosabb, mint a mérete...

2016. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít.


Mert hogy egy 14 centis is tudja tövig dugni neked, vagy egy 20 centist is megkérhetsz hogy csak 14 centire dugja maximum, mert neked ez az első és legyen óvatos.


Ha óriás méretűt találsz ott sem kötelező hogy tövig dugja neked, tehát teljesen mindegy.

2016. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal inkább azon van a hangsúly, hogy a pasi mennyire tudja a dolgát. Ha tudja, lehet akár nagy is a farka, ha elég gyengéd hozzád és ügyel rá, hogy jó legyen. Meg hát attól is függ, hogy szoktad e magadat tágítani..
2016. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sose izgattam a fenekem! De izgat az hogy elmenjek attól hogy dugnak! Hisz ha ettől elment több srác akit dugtam akkor tuti jó! Hozzá se értek a farkukhoz! Ez nagyon izgat! Csak ezért akarom kipróbálni! Nekem csak 16cm! Akkor elég ekkora? Kicsit esetlennek érzem magam:D pedig csak az van hogy ebben nem vagyok otthon!
2016. máj. 27. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én farkam épp kezdő passzívoknak való! :D

16-17 centi, nem vékony de nem is vastag, és állítólag szép szerszám.


25F

2016. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!