Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, amikor elvették a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor elvették a szüzességeteket, mennyire fáj? Melyik része a legrosszabb?

Figyelt kérdés

Az elején fáj jobban, amikor elkezdi a fiú betolni, vagy beljebb?


Nektek hogyan csinálták? Lassan jobb, vagy a "sebtapasz" módszer, hogy gyorsabban betolja?


Köszi!


szűz L



2020. ápr. 20. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fájt. Pedig szépen lassan csinálta az akkori barátom, bár még a mai napig is fáj a behatolásnál.

De ez persze mindenkinél más.

22L

2020. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fájt, de nem tudom melyik része jobban, eleve nehezen ment be szóval az egész. De egy pár alkalom után jó lett, én szerintem nagyon izgultam és eleve szűkebb is vagyok, volt olyan barátnőm akinek egyáltalán ndm fájt az egész
2020. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nehezen szakadt át így másfél óra előjáték és pròbàlkozás után a sebtapasz módszerre szavaztunk. Nagyon fájt, de utána gyorsan elmúlt.
2020. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az első nem fájt, valószínűleg akkor át sem szakadt a hártya mert nem véreztem. A póz kényelmetlen volt mert felhúzta a lábam a nyakába, én meg hát mit se nagyon tudtam arról hogy lesz kényelmes, szóval hagytam. Kellemetlen, feszítő volt de nem fájt különösebben, meg is lepődtem hogy vér sincs. Aztán a második is hasonló volt, ott se volt vér és szintén feszített, kellemetlen volt. A harmadikra ő már gyorsabban csinálta (első kettőnél nagyon óvatos, lassú volt) és ott már éreztem hogy fáj és vérzett is, szóval kvázi akkor szakadt a hártya. Aztán még hónapokig fájt a szex, különösen az aktus eleje.
2020. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon kellemetlen volt, alig akart bemenni. Lassan próbáltuk
2020. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elejen fajt, lassan csinalta nagyon, kb 5-6 perc probalkozas utan kezdtuk el rendesen csinalni, nekem kb a legvegere mult el a fajdalom akkor kezdtem el elvezni.
2020. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom, hogy várjatok vele. Mi 2.5 évet vártunk (még csak 15 voltam mikor összejöttünk). Addig szép lassan, idővel ujjazgatással, stb mehet minden. [Mondjuk az én párom imád ujjazni, de melyik fiú nem?] Így nekünk -tudom, hogy fura de -kutya(!) pózban sikeredett az első, és irtóra élveztem! Valahogy épp így jött, nem tervezett volt. Semmi fájdalom, semmi kellemetlenség, pedig ott aztán mélyre tudják tolni...

Én ezt ajánlom, szerintem nekem ez segített. Sose fájt a szex, sose véreztem. Én is féltem az ilyesmitől.

És azóta is a kutya a kedvencem, lehet nem véletlenül. :D

2020. ápr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kár, hogy úgy szól a kérdés, hogy melyik része a legrosszab, és nem az, hogy melyik a legjobb.

Ha egy kicsit esetleg fáj sem kéne, hogy ez egy rossz élmény legyen. Nyilván vannak, akik szoronganak miatta, nem lazulnak el, ezért nehezebben megy a behatolás, és persze én is izgultam valamennyire, nem emlékszem olyan pillanatra, ami rossz lett volna. A mai napig szép élmény. Szerencsém volt a sráccal, nagyon figyelmes volt végig, mondta, hogy csak arra koncentráljak, amit én érzek.

Szerintem úgy készülj rá fejben, hogy jó lesz. És fontos a kommunikáció, mindig jelezd, hogy mi esik jól és mi nem.

2020. ápr. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira nem volt veszes, inkabb kellemetlen volt de csak az elejen, mar rogton en iranyitottam es beleultem

Az elso par percet leszamitva en nagyon elveztem :)

2020. ápr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem fájt, nem vérzett, egy kicsit kellemetlen volt. A túl óvatos és a tapasz közti módszerrel.
2020. ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!