Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire átlagos, hogy jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire átlagos, hogy jól működő, hosszútávú kapcsolatban a nő elmegy szeretkezéskor?

Figyelt kérdés
Én sose tudtam elmenni, csakis nyalásban. Úgy tudom, ez nem is baj. De egyre többször olvasom, hogy "mindenki" elmegy szex közben a párjával, amire én képtelen vagyok, és elkezdett zavarni. Mert vagy a véletlen folytán nagyrészt ilyen véleményeket hallok vagy hazudnak vagy az én szexuális életem szar(?)....

2020. ápr. 21. 01:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég átlagos, de van olyan aki nem tud elmenni szex közben egyáltalán.

És utána sem lehet sehogy sem orgazmust okozni neki, szval te még szerencsés helyzetben vagy.

Ne aggódj ezen.

2020. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért az érdekes, hogy hét év után se tudtatok együtt rájönni, hogy hogy tudsz elmenni szex közben. Kommunikáció?
2020. ápr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hosszú kapcsolatban összeszoknak a felek. Régebben mikor lényegében naponta együtt voltunk férjemmel, nem csak hogy mindig elmentem, de egyszerre mentünk el egy idő után. Most, hogy már ritkultak az alkalmak, már nem sikerül egyszerre elélvezni, de esetek nagy részében van orgazmusom.
2020. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

A kommunikációval semmi bajunk, sőt.

Igazából én elégedett voltam mindennel, nem is hiányzott az orgazmus része a szexnek. Én teljesen kettészedem valahogy a szex élményét meg az orgazmushot való eljutást. Sajnos. Tudom, mert volt, hogy próbálkoztam "átkapcsolni" az agyamat de nem ment. Szóval onnantól kezdett el zavarni ez a kérdés, hogy egyik barátnőm piszkált emiatt, hogy neki mindig is volt a barátaival és hogy nekem nincs. Azóta foglalkoztat, hogy vajon valamit rosszul csinálunk? Gyermekkorbam jöttünk még össze nulla tapasztalattal, tehát lehet, hogy azt sem tudjuk mit hagyunk ki az egészből? Nem tudom.

2020. ápr. 21. 10:58
 15/21 anonim ***** válasza:
Azt még mindig nem írtad hogy amikor behatolás van, izgatod-e magad kívülről. Sztem elég random elvárás hogy egyszer csak elmenj a semmiből ha eddig nem sikerült.
2020. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem szoktam, valószínűleg ez is a probléma. Valahogy sose jött ez magától szex közben. Illetve a vaginális orgazmusnql úgy tudom nem is kell(?)
2020. ápr. 21. 12:44
 17/21 anonim ***** válasza:
68%
Hat nem tudom. En egy szex soran akar 15x is el tudok menni, mind huvelyi, mind csikloi uton. Bar hozzateszem, ezt csak a jelenlegi parom tudta elerni, elotte senki. Analtol is elmegyek siman, de van, hogy csak ha a mellemet izgatja, attol is. De ha most ra gorcsolsz, csak rosszabb lesz. Engedd el magad szex kozben, es ne azt figyeld vajon mikor fogsz elmenni, mert akkor soha.
2020. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17%

Saját magad bsztad el azt hogy szex közben elmenj a faroktól. És még csodálkozol... Tele van ilyen balfsz nökkel a világ...

Még jó hogy a csajaim nem ilyen béna szarok mint te!

2020. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
hm, utolsó élőben biztos nem így gondolnád. de elengedem. :)
2020. ápr. 22. 22:29
 20/21 anonim ***** válasza:
Miért nem izgatod magad? Lehet elmennél úgy simán ehelyett várod hogy legyen hüvelyi mert az valahogy jobb kéne legyen? Ha elvileg érted hogy hüvelyi és csiklói orgazmus egy és ugyanaz hiszen mindkettő a csiklót izgatja nem tudom minek ragaszkodsz még ehhez az ötlethez
2020. ápr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!