Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ez mennyire gyakori?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Utcán megláttok egy gyönyörű, szexis lányt/nőt és otthon rá veritek ki? Esetleg később is, elraktározod az agyadban és "előveszed" néha.

Illetve ha mondjuk egy csini 20-on éves csajszi jön diákként a munkahelyedre. Azt hogy viselitek?



2020. ápr. 21. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl gyakori, de vannak régi emlékek is lányokról, akiket utcán vagy pl. strandon láttam.
2020. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem ehhez már elég ingerszegény életet kell élni..

Nem mondom, ha látok egy csinos lányt akár utcán, akárhol) megnézem (nem bámulom, csak amíg amúgyis arra néznék v ilyesmi), de ez nem több annál, hogy a szépet jó nézni.


Aki egy 2-3 másodpercig látott nő emlékképére veri.. hát elég fura, mondjuk így:D

2020. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Igen? :o

de ha olyan szép és az ideálod stb.? semmi? meglepődtem.


Amúgy nőként kérdezem természetesen, nem kell privát, hogy nő vagyok-e.

2020. ápr. 21. 18:49
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
1 a 100ból max. Ha többször összefutunk, javulhat az esélye.
2020. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 StevenUp ***** válasza:
Soha nem volt ilyen. Ha kivertem anno ilyenre akkor ismerős, ex, vagy kolléganő volt az illető
2020. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

3as

Félre ne érts, olyan előfordul, hogy van egy elég dögös ismerősöm (akivel gyakran beszélek is) és valahogy beugrik a gondolat és elkezdek fantáziálni vele. De ezekkel a lányokkal 90%-ban szívesen össze is jönnék, szóval tetszenek, nem csak simán külsőre jónő.


Ha tök ismeretlen nőre akarom verni, ott az internet, roskadásig van vele, és alaposabban meg lehet nézni a nőt, mint egy utcán elsuhanó emberből maradt emlékképet:D


És egy lány/nő lehet szép, de igazán úgyis csak akkor tudja felcsigázni az ember fantáziáját, ha ismeri is.


Ideálom nincs 12-3 éves korom óta (most 26 vagyok) úgyhogy ezellen védett vagyok:D Az élet bebizonyította, hogy fölösleges:D

2020. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Persze, hogy van ilyen. Egy-egy nagyon szexi nő emlékképe (fantáziaképpé egészülve) eléggé meg tud ragadni az emberben.

Ha csinos huszonéves diáklány jön a céghez, akkor örülök, valószínűleg kellemesebb lesz a légkör, de amúgy ennyi, munkahely, kollégák leszünk oszt cső.


"Aki egy 2-3 másodpercig látott nő emlékképére veri.. hát elég fura, mondjuk így:D"

Amíg nem dőlt csőstül a netes poresz, majdnem mindenki így verte.

2020. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én körülbelül 20 éves koromban láttam egyszer Délegyházán, a nudista strandon egy gyönyörű, fiatal, magas, karcsú, dús fekete punciszőrzetű cigánylányt. (Megismerkedni nem tudtam vele, mert nagyon félénk volt.) Most 40 éves vagyok, de még mindig kiverem az ő emlékképére hetente legalább egyszer!
2020. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!