Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlságosan prűd vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan prűd vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Se szájba, se seggbe, ujjazást sem szeretnék a rendes szexen kívül és páromtól sem szeretnék egyebet.

Egyszerűen a többitől annyira idegenkedem.

Van még valaki, aki így gondolkodik?



2020. ápr. 21. 21:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen az.
2020. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Igen.

L

2020. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy hülyén tettem fel a kérdést. Inkább az lett volna a lényeg, hogy gondolkodik e még valaki így. Mert a legtöbb ember annyira szexmániás, hogy az már undorító, és szerintem mi ugyanúgy tudjuk élvezni a rendes szexet, mint mások az egyéb dolgaikat.
2020. ápr. 21. 21:11
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Igen,túlságosan prűd.
2020. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki azt csinál az ágyban, ami neki jó. Bizonyára van még hozzád hasonlóan gondolkodó, és remélem találkozol ilyennel és boldog kapcsolatban fogtok élni (nem irónia, tényleg így gondolom) - ha neked ennyi a vágyad, akkor rendben van.


Ettől függetlenül szerintem - és valószínűleg sokak szerint - ez már túl kevés. Lelkünk és lelkük rajta, attól még hogy más szereti az análszexet, se ő nem lesz rossz ember, se te. Csak ne akarjatok egy párt alkotni, mert az nem fog működni.

2020. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy az vagy de ezzel nincsen semmi gond. Keress olyan partnert akinek ugyanerre van igénye.
2020. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Elnézést, nem szerettem volna senkit megbántani. Tényleg mindenki azt csinál, amit akar.


Szerencsére találtam, neki is "elég" "ennyi" és boldog szerelemben élünk.


Csak végiggondoltam, hogy mennyien fekszenek le 14 év alatt, mennyi 18 év alatti elégíti már ki párját máshogy is, én meg teljesen jól megvagyok, várom a babánkat és ennél boldogabb életet nem js kívánhatnék.

2020. ápr. 21. 21:23
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

"Csak végiggondoltam, hogy mennyien fekszenek le 14 év alatt"

És akkor mi van?

"mennyi 18 év alatti elégíti már ki párját máshogy is"

És akkor mi van?

"én meg teljesen jól megvagyok, várom a babánkat és ennél boldogabb életet nem is kívánhatnék."

Ha neked így jó, akkor ember nem szólhat. Gratula a babához!

2020. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Semmi gond azzal, hogy te ilyen vagy, főként, hogy boldog kapcsolatban élsz,egy emberrel akinek ez így a tökéletes.

Nekem nem lenne az, mert nálam a szex, a petting, az orállal kezdődik oda-vissza.

De nem vagyunk egyformák.

És én is gratula a bébihez... 😉

F

2020. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 orton ***** válasza:
41%
Mi van? XD
2020. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!