Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlságosan prűd vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan prűd vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Se szájba, se seggbe, ujjazást sem szeretnék a rendes szexen kívül és páromtól sem szeretnék egyebet.

Egyszerűen a többitől annyira idegenkedem.

Van még valaki, aki így gondolkodik?



2020. ápr. 21. 21:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
Prud is vagy meg unalmas is, a parod meg csak addig lesz veled ameddig nem talál egy olyat aki rendesen hajlandó szexelni :D
2020. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%

A lényeg, hogy ne csinálj olyat, ami taszít. Ha csak pl. nem izgat túlzottan, de nincs is vele bajod, de apárodat felizgatja, akkor meg lehet engendni. Írok példát:

Én nem szeretem az orált kapni (adi viszont nagyon is), nem azért mert undorít, csak nem izgat fel, de volt olyan párom, akit imádta, így ez is része volt a szexuális életünknek. De az anált nem engedem, mert nem is izgat a dolog, sok előkészülettel és macerával jár, ráadásul higénikusnak sem tartom.

Az embernek megvan, hogy mi izgatja fel a szexben, nálam ilyen a sperma, ami így elég sok "játéknak" teret ad, mert ugyebár nem taszít ha épp nem a gumiba kerül, hanem máshová.

Ha a párodnak sincs másra igénye, akkor ez amolyan zsák a foltját szituáció, szerencsések vagytok. Bár az is lehet, hogy lenne pár dolog, amit megpróbálna, de ismeri a véleményed, és így nem mondja. Ha nyíltan tudtok beszélni ezekről a dolgokról, akkor nem lehet gond.

2020. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
Anàl nàlam is tabu. Viszont minden mást élvezek ès a pàrom is. Ő mondjuk nem oràlozik nekem, sose kèrem. Szerintem úgy szeretkezz, ahogy nektek jó.
2020. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%

Igen egy kicsit az van. Az h popsiba nem akarod azt sztem túl élik a pasik, na de azt h még az orált sem engeded. :o

Az még nekem nőként is elég durva.


De ha ennyire boldog vagy akk miért írtad ki a kérdést?

Úgy látom csak magadat győzködöd, h jó ez így, holott tudod h annyira mégsem jó.

L

2020. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

Biztos van aki így szereti, ezért nem kell elítélni.

Azért az oralt imádom csinálni, ha rá ül a számra a puncijaval az szuper jó érzés számomra IS.

Az ujjazas előjáték az kell a puncinak.

Nem próbáltam es nem is fogom az analt, undorító.

Van olyan lány az életemben, aki anyira gyönyörű számomra hogy nem tennem a szájába.

2020. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
Az.
2020. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy prűd. Az itteni embereknek nagyon, de ide csak szexuàlisan túlfűtött emberek jàrnak. A legtöbb ember olyan mint te.

Szóval ha egy swinger klubban teszed fel a kérdést akkor ott egy apàca vagy. Ha egy kolostorban akkor egy kruva.

2020. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%

"A legtöbb ember olyan mint te."

Te melyik országban élsz?

2020. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez nálad fóbia és ha nem is az anál esetében de pl az orál esetében mindenképp. Ennyi erővel a csók is ebbe a kategóriába eshetne és végső soron a dugás is.


Vannak rajtad kívül is fóbiás emberek. De ez logikával legyőzhető.

2020. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 zol56 ***** válasza:
100%
Mindenki más, mindenki máshogy gondolkodik. Ez így jó. Ha Te úgy érzed a "sima" szex kielégít akkor ennyi. Nem lényeg más mit gondol, mert a Te szexuális életed csak a tied és a párodé. És amúgy ez még változhat. Lehet kiváncsiságból, lehet csak jönni fog. Lényeg ne erőltesd amit nem akarsz. Biztos van aki még így gondolkodik.
2020. ápr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!