Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hányszor tudtok elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányszor tudtok elmenni egymás után?

Figyelt kérdés

Férfiak, és nőket is kérdezem.

Férfiaknál tudom kell szünet, mennyi szokott kellenei az aktusok között?

Nők, Ti multiorgazmust éltek meg, vagy pedig egy menetben egyszer mentek csak el?



2020. ápr. 22. 08:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem max 2, de az se mindig. Olyankor miután elmentem olyan érzés, mintha megint orgazmusközeli állapotban lennék és jól esik folytatni.
2020. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kérdésből is van több kedves kérdező! Ha te normális választ kérsz én azt kérem, hogy ne kérdezz olyat, amit már mások megkérdeztek!
2020. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

Heló!


2-3x, mert utána már rosszul is eshet. Férfi

2020. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Partner, kipihentség, vágy függvénye (meg hogy mikor élveztem el utoljára). Ja és persze életkornak is :) 20-on évesen szinte szünet sem kellett, 40-esen ha nagyon izgat a partner akkor 2-3x egy éjszaka.


Amúgy totálisan egyénfüggő. Nők vonatkozásában a többség 1x és kell közte nekik is pihenő. Ettől még vannak akiknek simán megy lendületből több és igen (bár kevesen) akiknek megy a többszörös is és szinte megszámlálhatatlanul jön-jön-jön egyik a másik után.


Nem számolni kell hanem élvezni :) Mindegyik orgazmus egyenértékű, a lényeg hogy jó legyen.

2020. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy,ritkáb 2 alkalom egy aktus alatt. A párom viszont nem tudom hogy van összerakva,de férfi létére 10-15-ször el tud menni.. valamikor elmegy aztán ha rászorítok rögtön még egy erősebb..azt mondja nagyon szűk vagyok meg alapból olyan jó velem.. voltam már jó pár férfival de ilyet még nem láttam. Az élet igazságalan. :)
2020. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csajok el tudnak menni sokszor voltam olyan lánnyal aki 15x elvezett el :D egy aktus alatt én max 2x tudok elmenni egymás után szünet nélkül. F
2020. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A rekordom az 20 perc alatt 13 orgazmus. Hiperérzékeny vagyok és jó a partnerem. 18L
2020. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Rekordom egy nővel egy éjszaka hatszor.

Női;

Egy barátommal váltva szexeltünk egy másik nővel, kora délutántól kb éjfélig a leányzó 20-ig számolta az orgazmusait, aztán már nem. 25 körül biztos volt neki.Ez nem egy, sok aktus volt.

2020. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!