Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lanyok akik szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lanyok akik szeretnek szopni, hanyszor tudjak leszopni a parjukat egymas utan? Nem faradnak el benne?

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Szünetekkel 4-5 alkalommal de nincs szopás szex nélkül. 22 L
2016. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
azért néha nem rossz egy pipa szex nélkül
2016. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem egy volt bnom szopott le 5x egymas utan. Halas vagyok neki. O is jokat elvezett velem. O szeretett szopni en pedig ugy szeretek legjobban elelvezni szajba es lenyelve :)
2016. dec. 10. 15:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Orgazmus utan tovabb huzogatta ami jo erzes volt aztan szepen ujra a szajaba vette es a hereimet szopogatta ami alapvetoen erzekeny de akkor ott jol esett nagyon :)
2016. dec. 10. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

szünetekkel 3-4 alkalommal, de minden szopás után szex is szokott lenni :D

bajos napjaimon van h végig csinálom neki szájjal olyankor egy nap max 3x :)

2016. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 ez kedves toled. De en nem szeretem a bajos napokon se az egyoldalu kenyeztetest 😊
2016. dec. 10. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Nektek való a The Church of Cock :D


[link]

2016. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 paradicsom31 ***** válasza:
100%

Ha előjátékként nyújtom a barátomnak, akkor egyszer, de sokáig húzom... :D ameddig már majdnem elmegy. Utána egy kis szünetet tartok, majd folytatom, van mikor egy óráig így csinálom, ilyenkor már teljesen kész van, és úgy áll neki, mint a cövek :D Ezután egy jó hosszút szeretkezünk.

Amikor épp nem szeretkezünk, akkor is szeretem így kényeztetni, mert tudom, hogy imádja. Sajnos túl sűrűn nincs erre lehetőség, mert sokáig melózik, és mire sikerül lefürödni, ágyba kerülni, addigra este van. Bár volt már olyan, hogy melóból hazajött, én meg letepertem, és gyorsba lepippantottam x) aztán zuhany, és este folytattuk egy forró szexxel ;)

Én szeretem neki ezt nyújtani, mert szeretem őt, és ilyenkor kölcsönösen törekszünk arra, hogy ilyen jellegű örömöket is nyújtsunk a párunknak.

2016. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!