Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire hátrány ha a tini...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány ha a tini koromból kimaradt a szex?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.


Még egy kérdés hogy általában a szép vagy nem annyira szép lányok vesztik el fiatalon, 15 évesen kb?


2020. ápr. 22. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem hátrány

nem szépség függő

2020. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

akkor hátrány ha te azt kovácsolsz belőle.


nem szépség, hanem kívánósság és bevállalósság függvénye. Szép és nemszép csajok is sokat dugnak 15 évesen, és vannak 20 feletti szüzek is...

2020. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kimaradt anno s akkor mi van? Később kamatostól bepótoltam :)

Ahogy fent is írják nem a szépség függvénye ki mikor veszíti el, hanem helyzet, szituáció, lányok esetében meg nyitottság, "bevállalósság" függvénye.

2020. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A későbbiek szempontjából önmagában nem hátrány, én is bepótoltam (max annyi, hogy sajnálhatsz néhány fiatal évet, de ha később jól mennek a dolgaid, akkor nemigen fogsz rajta keseregni). Ha viszont gyengén állsz azokkal a készségekkel, amik a jó kapcsolathoz, jó szexuális élethez szükségesek, ha ezek fejlesztését elhanyagoltad, az viszont hátrány.
2020. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(például kommunikáció, odafigyelés, a másik helyzetének átérzése, stb.)
2020. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 manly ***** válasza:
Tini koromban nekem is kimaradt de bepótoltam. Ennyi.
2020. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!