Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy a jobb egyetemre menni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a jobb egyetemre menni, szűzen, vagy tapasztalattal a hátad mögött?

Figyelt kérdés
Melyik esetnek mik az előnyei, illetve a hátrányai? Egyetemen is olyan felkapott ez a téma, mint a középsuliban/gimiben?

2020. jan. 18. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Milyen előnyei meg hátrányai lennének?! Nem értem. Szűz vagy, akkor szűz, nem akkor nem.
2020. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondolok, hogy pl ha már nem vagy szűz, legalább ezen nem kell stresszelned, vizsgaidőszakban levezetheted a feszkót, ha szexelsz a pároddal, vagy felszedsz valakit alkalmira, ilyesmi...
2020. jan. 18. 18:52
 3/15 orton ***** válasza:
91%
Szia. Nincs köze a tanulmányokhoz, jó eredmény eléréséhez.
2020. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem tudtál felszedni senkit, akkor majd pont ezért fogsz.

Ne mások miatt szexelj vagy legyél kapcsolatban, hanem mert neked és a partnerednek jó.

2020. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Nő vagy vagy férfi?


Nagyon nem mindegy. Ami az egyik nemnél gyógyszer, az a másiknál halálos méreg.

2020. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2020. jan. 18. 19:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs köze a tanulmányokhoz, és amúgy is mindenki lesz@rja.
2020. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, mindenki arra hajt, hogy a kettest összehozza, nem fognak azzal törődni, hogy szűz vagy e. Ha szégyellnéd, hogy szűz vagy, akkor hazudj. Nem fog senki se utána járni, hogy igazat mondtál e.
2020. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az kettő nem igazán függ össze. Az egyetem a "munkahelyed" a szüzességed pedig a magánügyed, egyik sem befolyásolja a másikat. :)
2020. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

Tőlem pár metró megállóra is van egy-két egyetem. Ha nagyon stresszes vagy és jól esne egy kis levezetés, csak szólj! ;-)

48Ffi

2020. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!