Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lehet az oka,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka, hogy a nők nem szeretik a domináns szerepet, és a férfiak nem szeretik a szubmisszív szerepet?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülyeség, van ilyen is meg olyan is.
2020. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Így ebben a formában tényleg nem állja meg a kérdés a helyét, nyilván csak a többségről van szó. Ennek meg evolúciós és társadalmi okai egyaránt vannak. Interneten és könyvesboltokban milliónyi anyagot találhatsz erről. Itt ezt nem lehetne kivesézni.
2020. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kettes írja biológiai (evolúciós) és egyéb okai is vannak, de elég hosszú lenne leírni. Az általános, viszont nem igaz mindenkire. Vannak domináns nők (sőt kifejezetten dominák is), s vannak szubmisszív férfiak is.
2020. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik könyvben olvastad ezt a hülyeséget... domináns nőként írom :D
2020. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szub férfiként, szintén hülyeségnek tartom.
2020. ápr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 De La Cruse ***** válasza:
0%

A férfi természeténél fogva, testileg, mentálisan vezetésre van tervezve.

A nők pedig ezt a vezetőt segíteni lettek tervezve.

Ott borul a dolog amikor egy nő úgy gondolja, hogy ő fog uralkodni a férfi felett.

Nem láttam még egészséges párkapcsolatot és magánéletet sem pedig társasági életet boldogan élő nőt aki vezetni akar meg uralkodni másokon.

Nagyon ki szokták nevetni a háta mögött az ilyent.

Le lehet taposni egy férfit és erre sok példa van de sem a nő nem boldog ott sem a férfi sem a gyerekek.

2020. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés sem igaz. Van mindkét nemből mindkét fajta. Való igaz, hogy a legtöbb nő inkább szub, a legtöbb pasi pedig inkább dom, de van fordítva is azért.
2020. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Butaság. Mindig a nő irányít, csak a szub nők a háttérből, a domináns nők pedig nyíltan.
2020. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De La Cruse, ne általánosíts. Nincs mindenkire egyformán érvényes szabály. Különbözőek vagyunk, mindenkit más tesz boldoggá.

Hogy konkrét ellenpéldát mondjak, domináns nőként nagyon boldog vagyok bdsm kapcsolatban, és már el se tudnám képzelni magam egy vanilla pasival, régen se működött. És a szub párom se volt még ilyen boldog életében, mint amióta engem szolgálhat.

2020. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként szeretem a szubmisszív szerepet. Korábban szolgáltam és most is szívesen szolgálok hölgyeket anyagiaktól mentesen.

Kedvelem, ha kiszolgáltatott helyzetben, pl.meztelenül kell házimunkát végeznem,de ástam és füvet is nyírtam úgy.

Aki érdekel az ajánlatom,írhat privátban is!

2020. ápr. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!