Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora az esély arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély arra, hogy találjak egy domináns Nőt PÁRKAPCSOLATRA?

Figyelt kérdés

28 éves szubmisszív férfi vagyok. Nem az az akarat nélküli, csúszó-mászó giliszta, aki csak így tudna Nő közelébe férkőzni. Jó megjelenésű, a hétköznapokban határozott, munkájában sikeres.


Szeretném megélni az alárendeltséget egy párkapcsolatban is, ahol 24/7-ben az imádott Nőt szolgálhatom, nem csak alkalomszerűen. Nem a véres vagy erőszakos játékok vonzanak, hanem a vele született női dominancia. A nőiesség az, ami engem térde kényszerít, nem pedig az ostorcsattogtatás.


Arra vágynék, hogy valakit Királynőként tisztelhessek, körberajonghatom és leshetem minden kívánságát. Úgy gondolom, hogy egy férfi dolga, hogy megteremtse egy Nő számára a gondtalan és kényelmes élethez szükséges feltételeket. Ehhez természetesen az anyagiak is hozzátartoznak!


Vannak olyan Hölgyek, akik el tudnák képzelni magukat egy hasonló kapcsolatban? Vagy manapság már mindenki domináns férfira vágyik?



2020. ápr. 10. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Keress valami narcisztikus szemelyisegzavaros not, vagy olyat aki terrorizal lelkileg. Pszichiatria meg a pixie tele van rosszabbnal rosszabb ilyen "nokkel"
2020. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
84%
Vannak sokan akik szeretnek “felül” lenni, szerintem nem irreális a vágyad, egy nő majd megüti veled a főnyereményt:)
2020. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 amaboy01 ***** válasza:
7%
Heteró és dominánsnak vallott férfiaknál is ugyanez a helyzet amit leírtál, semmi különbség nincsen szub és dom között szerintem, ha így nézzük. Ugyanúgy el kell tartani mert mind életképtelen, lesik a kívánságait, seggét is kinyalják.
2020. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem dominàns ez elmebeteg. A dom sub szerepek nem hagyjàk el az ágyat. Pont ettől lehet egèszsèges a kapcsolat. Ha màr 24/7-ben csicskàztat, uralkodik rajtad, az lelkileg senkinek se jó. Ill. azt àrulja el, hogy mindkettőtöknek kéne egy terapeuta.

L 23

2020. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
0. A mai nők totál nem ilyenre lehetőségre vágynak.
2020. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ilyen nőt még akár találhatsz is, de garantált, hogy két éven belül teherbe esik, és 5 éven belül elváltok az ő javára.
2020. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!