Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti általában miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti általában miért hordtok nejlon harisnyát? Hogy ha valami rövidet vesztek fel és nincs olyan nagy meleg akkor ne fázzatok, vagy azért mert szebb benne a lábatok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Mert környezettudatosak es ugyanolyan műanyag ruhákat hordanak, mint amilyenek ők maguk.
2020. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Én csak iskolában ünnepségekre hordtam, amúgy nem szoktam, mert nem szeretem.
2020. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van hely, ahol például nem illik csupasz lábbal megjelenni. Tárgyalás, temetés, stb. Oda egyszerűen illik felvenni. Van aki amúgy is szeret, bár ez manapság már a ritkábbik eset. A mintás harishány pedig lehetne szépek, csinosak, ravaszak. A ilyen anyagú vastag harisnyák pedig egyértelműen a hideg ellen vannak.
2020. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért, hogy ne dörzsölődjön ki a combom
2020. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal és ősszel azért, hogy ne fázzak. De elsősorban azért, mert nagyon fehér a bőröm és mert vékony a lábam és annyira utálom a lábaimat tinédzser korom óta, hogy ha nem fedem be valamivel, meztelennek érzem magam. Amúgy sokkal szebb is benne a lábam, kb. kiesik a pasik szeme, ha nejlonharisnya és térdszoknya vagy térd fölött végződő van rajtam, de harisnya nélkül nem olyan szép sajnos.
2020. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert meleg, mert van amelyik egyszerűen illik az adott ruhához, mert vannak olyan öltözékek amihez illik. Ja és igen, combfixet randira :D
2020. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Nézzél meg egy harisnyás és egy harisnya nélküli lábát!
2020. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azért mert azt szeretem legjobban a lábaimon érezni. Szeretem azt a lágy szorítást amivel körbefonja a lábam. Esztétikailag is nagyot dob rajtuk, sokkal szebbnek, nőiesebbnek, magabiztosabbnak érzem magam tőle. Ahogy rámfeszül, olyan mint egy plusz védőréteg. Ebből kifolyólag, amikor valamiért nincs rajtam, hiányérzetem lesz miatta. Általában szoknyákat, ruhákat hordok, amikhez még a legnagyobb melegben is felveszem a harisnyát, mert egy vékonyka harisnya sokkal kellemesebb mint pl egy farmer. Arról nem is beszélve, h zárt cipőt is jobb harisnyával hordani, mivel mezitláb nem szeretem, zoknival meg még csúnya is, szóval maradt a harisnya, harisnyazokni. Amikor a cipő felvette a lábam vonalait, hőmérsékletét már nem is érezni a harisnyát, olyan mintha mezítláb lennék, annak minden kellemetlensége nélkül.

Szóval én praktikus, esztétikai, kényelmi okokból hordok szinte mindig harisnyát. Viszont azt is tudom, h a legtöbb nő csak akkor veszi fel, ha muszáj (vagy mostanában még akkor sem) amúgy csak szükséges rossznak tartják.

2020. júl. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, plusz #4 válasza is. Meg kellemes is, hogy valamelyest elfed :) Szinte napi szinten hordok.
2020. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Így nyáron melegben nem nagyon hordok, egyébként meg igen. Munkám miatt szoknyához szoktam felvenni, vagy párom kedvéért, vagy van hogy csak úgy. Viszont szeretem is, kellemes viselet számomra. Vékonyabb 15-20den szeretek hordani és fényesebb fajtákat.
2020. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!