Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteges hogy fiú vagyok van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges hogy fiú vagyok van barátnőm de mégis arra vágyom hogy egy fiú berakja a péniszét a fenekembe? Legalábbis kiprobálnám

Figyelt kérdés

sziasztok szerintetek beteges hogy fiú vagyok van barátnőm 2 éve de mégis arra vágyom hogy egy másik fiú berakja a fenekembe és rongyá d*..jon? Nem vicc most komolyan kérdezem heteroszexuális vagyok de szívesen bele ülnék egy másik fiú péniszébe már bocs hogy ilyen nyíltan fejeztem ki magam.


A prosztata orgazmus lehet a nagyon jó meg amúgy is kíváncsi vagyok milyen lehet ha bennem van egy meleg nedves férfi nemi szerv.


DE NEM VONZANAK A FÉRFIAK !!!

NEM VAGYOK MELEG.


Csak a érzésre vagyok kíváncsi.



2020. ápr. 22. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd mit szól hozzá?
2020. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tudja nem mondtam neki.
2020. ápr. 22. 19:00
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
bzi
2020. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Hat ez nem hetero barat
2020. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mielott kiprobalnad egy ferfival inkabb kerd meg a baratnodet mert az egy fokkal jobb (sztem)
2020. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem vagy meleg... hanem szimplán csak biszex :D


Hetero már semmiképpen ha egy másik pasi pélójára vágysz. Vannak akik kimondottan a szeretik a műheteró szűz fiúcskák hátsóját betörni, sok sikert.

2020. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Legalábbis meleg vagy, mint a sivatag.
2020. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mért nem mondod a barátnődnek, hogy dugjon meg felcsatolhatóssal? Az még mindig jobb, mint egy másik férfival. Legalábbis olyan szempontból igen, hogy nem annyira néznek biszexnek.
2020. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen de a felcsatolható az csak egy tárgy a férfi pénisz pedig meleg nedves lüktető csak jobb az.
2020. ápr. 22. 22:13
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Fix h biszex vagy
2020. ápr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!