Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akarjak tőle kapcsolatot, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarjak tőle kapcsolatot, ha nem vonzó, de a szex mégis fenomenális?

Figyelt kérdés

Hosszú unszolás után beadtam a derekam egy pasinak, aki egyáltalán nem az esetem, de mivel nem volt senkim, ő meg kitartó volt, de nem nyomult végül felmentem hozzá. És HÚ! Hát, férfi még nem ért hozzám így:)) Több orgazmusom is volt és isteni volt vele.

Figyelmes, odaadó, vad, szenvedélyes. Teljesen felizgatott, pedig nem is az esetem, én is meglepődtem mennyire kívántam.


Eddig nem is igazán tekintettem férfiként rá, de most, annyira férfiasnak látom őt!

De mindig lebeszélem magam róla, mert nem illünk össze. Mit csináljak? Ő biztosan többet is szeretne tőlem, én nem akarok vele kapcsolatot, de azért jó volna vele újra lefeküdni.



2020. márc. 24. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
szexkapcsolatról már hallottál, járj át hozzá du.ni
2020. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miattad nem értem a nőket. Most akkor férfias és vonzó számodra, de egyszerre nem az eseted és nem jön be?
2020. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarítok, kettes: nincs elég pénze a hercegnő életét finanszírozni, de elég kemény a töke.


Kristálytiszta.


F, 39

2020. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem! Eddig nem volt az, mert nem tűnt ilyennek, de nem is vonzó külsőre. Viszont ért a nőkhöz, na:D
2020. márc. 24. 12:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi újat mutatott?:)
2020. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az eseted, de azért több orgazmusod van vele? Itt valami nem kerek. Miért gondolod, hogy ne illenétek össze? A kémia láthatóan megvan.


Egyébként a szexkapcsolat is egy lehetőség, ha valami miatt egy kapcsolat nem működne, de a szex jó.

2020. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A jó szex elengedhetetlen egy jó kapcsolathoz, ezt jól látod. Ahogy kezded azt is kapizsgálni, hogy egy jó kapcsolathoz nem kockás has kell, hanem emberi hozzáállás.

Ha a hétköznapokban összeillenétek, gondolkodásmódotok is közel áll egymáshoz akkor próbáld meg - mit veszítesz? Addig is keféljetek amíg neked jólesik, élvezd ki magad és a pillanatot, legalább megismered saját magadat, mi a jó neked.

2020. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem velem találkoztál, viszont egy hozzám hasonlóval. Ha egyszer valakit megkapunk, ez történik.

Az én tapasztalatom az, hogy ha csak ez köt hozzá, akkor is előbb utóbb megkedveled a külsejét.

Ga szakítotok, utólag talán letagadod hogy bele estél de bele fogsz szeretni. A jó szexnek nagy a hatalma... (De nem is mindenható.)

2020. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!