Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a fiú hamarabb elélvez, jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú hamarabb elélvez, jó ötlet a nyalás? Mennyi ideig tűrhető ez a megoldás? (Más ötlet? )

Figyelt kérdés

Új barátnőm van, és hamarabb elmegyek mint ő... ilyenkor az orál jó megoldás, vagy más ötlet?


Előző barátnőmmel 3 évig voltunk együtt, ő aszexuális volt (vagy valami ilyesmi), egyáltalán nem élvezte a szexet - konkrétan közölte, hogy őt nem érdekli, szétteszi a lábát, és azt csinálok amit akarok. Mikor rájöttem, felesleges próbálkozni, inkább napi több rövid menet volt, és ehhez szoktam hozzá...


2020. ápr. 23. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azèrt a menetidőt elnyújtani.A nyalás az jó ötlet,ès úgy tartom igazságosnak,ha a nőt is kielègíted vagy így vagy úgy,de inkább szájjal.
2020. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen jó megoldás.Én mindig elvárom,hogy kinyaljon a pasi ha hamarabb elmegy.
2020. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nyalás előzze meg a behatolásos szexet, és juttasd a barátnődet a csúcsra. A másik jó ötlet az, ha van második menet, mert akkor tovább bírod.
2020. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten be lehet ezt állítani.
2020. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Ahol ebből probléma származik, az a kapcsolat olyan is.
2020. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Az exem sem bírja sokáig... Próbálkoztam mindennel, hogy hát ha menne neki.

Persze fél évente ha egyszer volt orgazmusom. Az se neki köszönhető...

Leszarta telibe, hogy nekem jó legyen valahogy.

Szóval előjáték stb és valahogy oldjad meg, hogy bírjad.

Nem véletlen lett az exem a srác :D

26/L

2020. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!