Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Thaiföldön miért van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thaiföldön miért van olyan sok transzvesztita? Miért születik ott olyan sok Transzexuális shemale ladyboy?

Figyelt kérdés

Thaiföldön nagyon sok transzvesztita van oda rengeteg szex turista jár akik ladyboy prostituáltakat keresnek nagy milliárdos üzletemberek is szoktak kijárni azért.


De miért van Thaiföldön olyan sok transzvesztita shemale?

Ne mondjátok azt hogy a levegő miatt vagy ilyesmi valami oka lehet vagy csak véletlen?

Vagy a megélhetés?



2020. ápr. 23. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
buisness
2020. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem igy születnek

Jelentős többségét így nevelik a szülei, mivel nincs pénzük és így kitörhetnek a nyomorból

2020. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
73%
A pénz miatt. Erre van kereslet.
2020. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Travi shemale ladyboy-nak senki sem születik - később válik azzá.


Igen van valami a levegőben... repülőgépek, amik hozzák a szexre éhes turistákat Bangkokba. A sima prostik mellett különlegességet szeretnének árulni, az átlagostól eltérőt (mert magasabban árazható), ami a turista hazájában sokkal drágább úgyhogy ráálltak erre a vonalra (is). Win-win-lost, a turista nyer, mert bár drágább mint a sima prosti, de olcsóbb mint náluk otthon, a strici/bordélytulajdonos nyer mert több a haszna, az egyetlen vesztes a prosti akiknek a nagy részét belekényszerítik.

2020. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ezeket a szerencsétlen kisfiúkat mindenféle feketepiaci szir-szar női hormonnal etetik. nekik már sajnos csak ennyi az élet. csinálják, amíg valamilyen fertőzés el nem viszi őket... Csak sajnos a gyerekeknek ott van a "gyára".
2020. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Talán mert Ázsia egyes részei sokkal elfogadóbbak az emberek... Az egyik kollégám felesége thai, nagyon nem zavarja őket, ki milyen. Ezenfelül a legtöbb ázsiai férfi olyan arcú, hogy kis átalakítással simán nőnek tud kinézni...
2020. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem az elfogadas - egyszeruen nagyon sok helyen ez az egyetlen kiut a nyomorbol
2020. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a hozzászólások csak részben igazak. Én már háromszor jártam kint,én is feltettem ezt a kérdést,és nagyon meglepő választ kaptam. Ez egy teljesen más kultúra,a nőket náluk teljesen másképp kezelik,sok férfi önszántábol műtteti át magát,mert a hölgyeknek sokkal nagyobb a társadalmi megbecsülése,elismerése,bármennyire is furcsán hangzik. Ezt itt most nem tudom ki fejteni miért,de így igaz.
2020. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
szinten voltam kinn - nincs bajom veluk ;) kollegat be akartuk zavarni brahibol prosztatamasszazsra, de meg egy hatmasszazst sem engedett :D
2020. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
32%
Csak az a férfi aki megdug egy gyönyörű shemale lányt vagy ladyboy csajt ,aki hagyományos lányt dug az nem férfi.
2021. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!