Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszer nélkül hogy kerüljem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer nélkül hogy kerüljem el nemi betegséget, hogy csökkentsem a megfertőződés esélyét?

Figyelt kérdés

Vagyis milyen lépéseket tegyek, hogy minimálisra csökkentsem a fertőzés esélyét?


Van egy lány, aki rendszeresen szexel más fiúkkal is, gyakran gumi nélkül. Tablettát szed. Én is szoktam vele szexelni, eddig csak óvszerrel, de egyetlen egy alkalommal ki akarom próbálni óvszer nélkül is.

Sajnos vagyok olyan hülye, hogy ezt már eldöntöttem, tudom, hogy felelőtlenség, de ezt most bekockáztatom. Egyszerűen muszájnak érzem kipróbálni.


A következőt találtam ki.

Szex előtt nagyon sok vizet fogok inni. Rögtön az aktus után pisilni fogok, erről úgy tudom, hogy hasznos, mert a vizelet kimossa a húgyutakból az esetlegesen bekerült kórokozókat.


Ezután mosakodás, fertőtlenítős szappannal sokáig haboztatva, nagyon alaposan, hosszasan átmosom a nemi szerveim környékét.


Majd törölközés után alaposan bekenem a makkot és a dákót Betadine kenőccsel, ami fertőtlenítő hatású, megöli a kórokozókat és nemi szerven különböző fertőzésekre nagyon jó hatású. Mintegy megelőző jelleggel rajta hagynám a kenőcsőt egy fél napig.


Szerintetek a fentiekkel lehetne minimalizálni egy esetleges megfertőződés esélyét?

Van még más tippetek, amit a fentiek mellett még érdemes lenne megcsinálni?


Az olyan tanácsok, hogy hülye vagyok, mert ne próbáljam meg nem hasznosak, nem segítenek. Tudom, hogy hülye és felelőtlen vagyok, de mégis ki akarom próbálni.



2020. ápr. 24. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tudod mik azok a testnedvek
2020. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer nélkül sehogy

Nem csak az izgalmi nedvvel lehet fertőződni

Ott van a nyál a könny az izzadtság . Bélnyálkahártya

2020. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nemi betegségeknél általában férfi fertőz nőt, fordított eset ritkább.

Ha a csaj nemibeteg és te gumi nélkul dugsz vele, akkor már bőven mindegy, hogy mit csinálsz utána, elég ha ejakuláláskor bejut valami, vagy ha van egy apró nyílt sebed és akkor már beteg vagy...

2020. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Óvszer nélkül? Ha nem szexelsz öcsi akkor elkerülöd. Meg ha nem beteg akkor. 23F
2020. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod ki mosni se megállítani kencével a húgycső nyálkahártyáján is felszívódhat AZONNAL véráramba kerül.

Szóval cseszheted

2020. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem voltam egyértelmű.

A nemi úton terjedő, STD fertőzéseket akarom elkerülni, erre kérek tanácsot, nem az aktuális koronavírussal kapcsolatban.


Amúgy rendszeresen összejárunk szexelni a lánnyal a járvány idején is, csak eddig óvszerrel tettük. A különség annyi, hogy egyszer meg akarom próbálni óvszer nélkül is.


Az STD betegségektől tartok, ezzel így értem a fenti kérdést. Kérlek úgy válaszoljatok, mintha mondjuk tavaly decemberben tettem volna fel ezt a kérdést.

2020. ápr. 24. 14:49
 7/19 anonim válasza:
100%

Ha óvszer nélkül ellehetne kerülni a nemi betegségeket akkor mindenki úgy védekezne

De ilyen módszer nincsen!

2020. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

ezzel nem tudod elkerülni, ha beteg, megfertőz

Amúgy én alkalmiban, szexkapcsolatban mindig óvszer nélkül voltam, sose lett semmi bajom.L

2020. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod megakadályozni ha gumi nélkül dugod.
2020. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Már leírtam de akkor még egyszer ha beteg és nincs óvszer és szexeltek akkor sehogy. Ha nincs óvszer és nem beteg és szexeltek akkor nem kapod el. Ha beteg elkapod. Ha nem szexelsz akkor se kapod el. Ennyi.
2020. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!