Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködésből...

Pajzsmirigy alulműködésből túlműködés Csökkentsem a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Utolsó eredményem TSH 0,352; T4 22,80; T3 4,27

Letrox 125-öt szedtem tovább, de most úgy érzem jelentkeztek túlműködés tünetei. Kézremegés, pulzusszám jó, de erősen érzem a szívverésemet, gombóc a torokban. Pár napja lecsökkentettem a dózist felére, mert ha elhagyom akkor biztos hogy magas lesz a TSH értéke. Elkövettem egy hibát, hogy szedtem supradyn vitamint, de nem gondoltam bele, hogy ebben jód is van. Kb. három hónapja szedem, de csak most kezdtem érezni túlműködés tüneteit. Abbahagytam a vitamint, és csökkentettem a Letroxot. Szerintetek ennyi idő alatt károsodhatott a szívem?



2020. ápr. 13. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Mi lenne ha mondjuk kísérletezés helyett felhívnád az orvosod?
2020. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Holnap felhívom, de csak sajnos rendelői számot tudok. Úgyhogy még ki kell derítenem a számát.
2020. ápr. 13. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen jól csináltad, ha csökkentetted és jó a gyógyszerbeállítás akkor oké minden. Ennyi idő alatt nem károsodik semmi.

Én még csak most emelgetem az adagokat, fél pajzsmiriggyel, kétnaponta egészeket veszek be letroxból a fél helyett, de ezt is annyira megérzem. Kicsit rosszul vagyok tőle egy órára kb, pedig sok vizet iszok rá, viszont egész napra jó.

Reggelre mindig szarul vagyok az egésztől. Ez van sajna.

2020. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!