Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányadik találkozáskor engedje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik találkozáskor engedjek a csábításnak?

Figyelt kérdés

A srác Dél Koreából utazott ide,elsőre én korainak tartottam a dolgot hogy szex legyen mert nem akarom hogy valami könnyűvérű csajnak gondoljon és nem akarok csak egy éjszakás kaland lenni sem... Amíg én nem költözöm oda addig ő jön. A kérdésem fent van...

Megkérnék mindenkit hogy aki trollkodni akar vagy csak szimplán sértegetni az ne is írjon. Normális válaszokat szeretnék.



2020. ápr. 24. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a te értékrended dönti el. Van akik első randin szexeltek és házasság lett, van akik hónapokat vártak és mégse lett belőlük semmi komoly. Ha szellemileg érett, nem ezalapján fog megítélni.
2020. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsőn.
2020. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is az az igazság, hogy neked kell megítélni, ha kívánjátok egymást semmi rossz nincs abban ha akár első találkozáskor szex lesz. A lényeg, hogy készen állj rá és tényleg akard.

27/L

2020. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy alakult? :)
2020. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!