Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér nők Mi fogna meg bennete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nők Mi fogna meg benneteket egy férfiban első találkozáskor?

Figyelt kérdés

22Vagyok. Sokszor próbálkoztam kövér lányoknál, de sajnos sikertelenül. Mindent próbáltam átlagosan de mégis figyelmesen, bár én alapból normálisan közelítem meg az embereket. Nem rohanom le őket, de azért mégis a tudtukra adtam, hogy ha szimpatikus nekem és tetszik.


Tehát mi lenne nektek a legszimpatikusabb ha megszólítanának?

Tudom. Emberenként eltérő, de kíváncsi vagyok a válaszotokra.


Köszi előre is!


kövér alatt ezt az alkatot értem:

[link]



2018. febr. 15. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én laposabb vagyok, remélem nem sértődsz meg ha válaszolok.😉 Szerintem ugyanúgy kezdeményezz mint egy normális emberrel (“szia”) és kezdj el vele beszélgetni. Ha már nem az első 10 mondatot beszélite kezd el a tudtára adni “testbeszéddel” és a szavakkal hogy nagyon csinosnak véled és tetszik neked. Helytől függően hívd el udvariasan valahova (pl egy kávéra vagy csak sétálni) Utána szerintem már magától jönnek a dolgok.
2018. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Ha ismered mondd neki, hogy: " Fogytál mióta nem láttalak!" Ez bejön. Ha nem kezdd el "találgatni a súlyát Pl. " Hány kiló vagy? 40-50? (jó kis számokat mondj)

Ezeknél a lányoknál nincs jelen az önbizalom, kellemetlenül érzik magukat. (Főleg ha jóképű vagy)

Sok sikert, irdd meg mi lett belőle 😃

2018. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Komoly válaszokat légyszi!

1. köszi a véleményt.

2018. febr. 15. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne kövérezd le.

Tudja ő magáról,de ha ezt erősíted benne ez nem a tisztelet sem a tetszés jele.

Keress erre egy szebb kevésbé bántó szót.

Ismerkedni ?

Ő is ember. Ahogy más átlagos lánnyal. Semmi egxéb praktika nincs erre.

Lásd benne az embert :) A Nőt.

2018. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen alkatú barátnőm,én se vagyok vékony,de nem így,mint a képen. És szerintem ha a beszélgetés során beszúrod,hogy imádod ha van mit fogni egy lányon akkor az jól fog esni neki. :)
2018. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Ha ilyen dagadt lennék, egy "All you can eat" étterembe meghívás bejönne. Gondolom.
2018. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Már bocs de ha te még egy kövér nőt sem tudsz felszedni akkor mégis mennyire vagy béna?
2018. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már bocs, de az átlagos testalkatú lányokkal nem nagyon van gond ha fel akarom szedni. :)


Általában mindenkinek fontos, hogy jó legyen a kémia is a kapcsolatban. Ezért én főleg a dagi, husis nőkre pályázok.

2018. febr. 16. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a súlyát , a kövérségét még dicsérőleg se emlitsd. Úgy mintha észre se vennéd azt. Ha meg akarod dicsérni, akkor a dicsérd esetleg a gondolkodását, az izléses öltözetét vagy a szó kincsét, esetleg szép szemét.

Majd esetleg ha ő csak arra fog kitérni, akkor megdicsérheted finoman , de nagyon óvatosan a súlyával , kövérségével, még ha neked nagyon is ez tetszik.

Mert lehet hogy ezzel elijeszted. Az első egy két randin ne is emlitsd fel neki, nehogy bunkóságként süljön el.

2018. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!