Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztését hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztését hogyan élték meg azok a lányok akik maszturbáltak vs azok akik nem?

Figyelt kérdés
bővebben.. az a lány aki okozott magának többször is orgazmust szűzként, annak könnyebb volt az első együttlét? jobban élvezte? mint az a lány aki még nem maszturbált és egy teljesen új érzés volt neki az orgazmus, izgalom?
2020. ápr. 24. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyon fájt ès sokat masztiztam előtte évekig
2020. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt és masztiztam előtte elég sokat
2020. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem brutálisan nem fájt, inkább csak kicsit, de az is olyan kellemes volt. Előtte masztiztam, de csak csikló ingerléssel.

Lehet, hogy ez a partner iránti érzéseidtől is függ, de nekem az első volt az egyik legélvezetesebb.

2020. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor arra lennék még kiváncsi, hogy aki ujjazta magát akár 2 ujjal is és úgy is a csúcsra ért, az hogy élte meg:)
2020. ápr. 24. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm azt mondta hogy neki csak picit fájt de kellemes volt neki,elmondta hogy ő használ dildót (ami nekem annyira nem tetszik)és neki ezzel könnyebb volt
2020. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Masztiztam előtte rendszeresen, használtam az ujjaimat is hüvelybe, de igy is volt egy kis fájdalom amikor elvesztettem a szüzességem.
2020. ápr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 K.L.Kiss ***** válasza:
Komoly fájdalom normális esetben akkor van, ha a lány feszült. Ha elengedi magát, egyáltalán nem parázik és erősen vágyik a férfire, akkor a fájdalom inkább csak egy izgalmasan feszítő érzés, amit elnyom a vágy és a nemi izgalom.A hüvelyi izmok akaratlanul összehúzódnak, amikor a legkisebb félelem, vagy nyugtalanság, bizonytalanság fellép.Ezt kell oldani, ha fájdalommentes első szexre vágysz!
2020. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előtte sokat masztiztam, de csak csiklóval.

Nagyon fájt és dőlt a vér. A végén csak örültem hogy túl vagyok végre rajta. A poén az, hogy a következő két alkalommal is vérzett 😂

2020. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!