Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Van köztetek olyan, aki csalódásként érte meg a szüzességének elvesztését és mély sebet hagyott benne?

Figyelt kérdés

Elsősorban arra gondolok, hogy a csaj az aktus során nem elégült ki, rosszabb esetben a péniszméretedet becsmérelte és/vagy megalázott. Esetleg csak egy csúnya lánnyal tudtátok elveszíteni, ami közel sem volt jó élmény. Mindenkinek csak azon történetére vagyok kíváncsi, amit csalódásként élt meg, amikor elveszítette a szüzességét. A nagyfarkú, szexistenek hencegéseire nem vagyok kíváncsi és azonnal lepontozom őket. Légszíves írjátok le a péniszméreteteket, azt hogy mennyi idősen veszítettétek el, most hány évesek vagytok és hogy jelenleg van-e barátnőtök. Nagyon köszi a válaszokat.

23/F szűz

15-16 cm/3,7-4 cm



2017. aug. 15. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Haverjaim (Farokméretet nem tudok, de nem is érdekel :D)


20, utcán éjszaka részegen egy kukán, majd albiban egy külföldi csajjal. BÉnázás, irtó kellemetlen reggel, no erekció


19/20 - Ismerős csajjal, nem állt fel parától, túl világos volt csaj elbőgte magát, hogy így még nem alázták meg soha.


18 - Csaj is szűz volt, 1 év járás után... körmeit belemélyesztette a hasába a srácnak, annyira fájt neki, nem hogy kielégülés nem volt :D ... pár napra rá tértek vissza rá. A srác 17-18 és irtó vastag rönk, sajnos láttam is egyszer. Azért mondom csak, mert összejött később egy csajjal, és az első szex során keményen tolta a csajt, az meg mint a fadarab feküdt, és a legrosszabb rémálom bekövetkezett: "Bent vagy már? Nem érzek semmit"... Na ennyit a méretekről...


~20 - Bevolt tépve és nyomva a srác iszonyúan, egy lánybarátjával volt... felére nem emlékszik, csak hogy az utolsó menet gumi nélkül volt. Reggel iszonyú kellemetlen volt, 72 órás tablettát kellett íratni a csajnak.


22 - Félénk haver, sátorban fesztiválon egy átlag csajjal. Részleteket nem tudok, de bénázás volt szerintem, és rohadt kényelmetlen... soha többé nem válaszolt neki a csaj ezt követően.


~19 Srác barátnőjével volt, ha jól rémlik 17-es volt méretben, de semmit se érzett a csaj... a srác meg azt mondta mintha comb közé dugna. semmi nem volt, nem hogy kielégülés...


Most egyelőre ennyi jut eszembe, de azóta ezek a srácok teljesen jól tolják az ipart. Van egy alacsony cimbim ő pl elég kicsi elmondása szerint (fél tv kapcsoló,,, kb 14 cm?) de a barátnőit rendre szénné kielégítette mindig. Ezt láttam is a nőin :D Szóval inkább a technika ami a lényeg


Szűz szex az általában botrányosan béna szokott lenni, ez belefér. Ha a csaj türelmes akkor nincs gond.

2017. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja ha nem lenne egyértelmű a szám a szüzességelvesztés idejét jelzi.


Egyébként sorrendben:

1. Összejött később egy nagyon szép de őrült lánnyal, 4 éve vele van a srác.

2. Összejött azzal a csajjal, majd később még pár barátnője lett

3. Úgy volt, hogy elveszi a lányt, de aztán megcsalta a csaj külföldön, szóval szétmentek... ezen felindulva nagyon belejött a csajozásba és vagy 10 lányt megdugott... abból vagy 5 szűz volt, szóval konzervnyitónak hívtuk a srácot :D

4. Nem tudom mi lett vele, úgy tudom drogos lett... és alkalmi szex összejött neki párszor. Komoly barátnőről nem tudok

5. Ugyancsak komoly barátnőről nem tudok, de egyetemen szexelt párszor ismerős lányokkal

6. Szakítottak ezzel a lánnyal, összejött később még két csajjal... az utóbbit elvette feleségül és babájuk lett.

2017. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

érdekes így belegondolni, szinte minden haverom rettenetesen bénázott és nagyon cikis élmény volt neki az első... de aztán túlléptek rajta.

Láthatod elég későn is vesztették el, nem volt nagy kan egyik sem... max később váltak azzá :)

2017. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A lány olyan volt, mint egy darab fa. Csak szétrakta a lábait és várt a csodára. Egyáltalán nem volt szexi ezért elmenni sem tudtam.
2017. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!