Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Ti járnátok/szexe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Ti járnátok/szexelnétek bányamérnökkel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a munkája számít a pasinak, de amellett hogy van egy pasi akivel esetleg járnátok/szexelnétek, ez a foglalkozás plusz vagy mínusz?
2020. ápr. 24. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ennél hülyébb kérdést nem igen olvastam mostanság.

Ennyi erővel kérhetted volna azt is, hogy írják le, hogy mely szakmával rendelkező pasikkal feküdnének csak le.

Ugyan annyi értelme lett volna.

2020. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Semmit nem jelent kb
2020. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem, kizárólag sumér szakos bölcsésszel, hídépítővel és asztronautával.

Nekem is van bebe (több is) mégsem azzal feszítek amikor meg akarok ismerni egy nőt.

2020. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként azért tettem fel a kérdést, mert azt tapasztaltam hogy vannak akiknek ez taszitó, az okára viszont nem jöttem rá... Van aki etikailag is megkérdőjelezi ezt a hivatást/munkát.


Reméltem, hogyha ezt nem írom le, akkor ide is jön ilyen és talán magától meg is indokolja.

2020. ápr. 24. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok. Jó szerencsét!
2020. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A foglalkozás nálam édes m1, ha bejön a pasi akk m1 h mit dolgozik.
2020. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aztarohadt😶🙃
2020. ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!