Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőtöket valamikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtöket valamikor a múltban megerőszakolták volna, arról ti szeretnétek tudni, vagy mindegy?

Figyelt kérdés
Nincs személyes érintettségem a témában, csak megihlettek mások történetei.
2020. ápr. 25. 04:19
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez közel sem a mindegy kategória. Nem arról van szó, hogy pl. én eldönteném, hogy nekem tudnom kell, hanem az ilyesmi nyilván egy traumatikus esemény. És, ha már együtt vagyunk, valószínűleg próbálnám rábeszélni, hogy beszéljünk róla, hogy mondjuk én ne tegyek olyat valamikor, ami emlékeztetné rá. Viszont, ha teljes bizonyossággal kijelentené, hogy túl van rajta, lezárta magában és nem csak elnyomta, akkor nem zargatnám, csak hogy kielégítsem a kíváncsiságom.
2020. ápr. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudni igen.
2020. ápr. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudni akarok róla.
2020. ápr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 StevenUp ***** válasza:
Jó lenne tudni róla mert ez a trauma egy életen át elkisérheti a lányt
2020. ápr. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudni szeretnék róla, h tudjam az okát, h miért félősebb stb.
2020. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Velem megtörtént. A mostani páromnak kb 1 év után mondtam el. Ő örült, hogy beavattam. 24L
2020. ápr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen. a pàromnak az első együttlét előtt elmondtam, mert làtta hogy valami baj van.

L23

2020. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!