Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan természetes 100D...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan természetes 100D méretű mell ami nem lóg? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Kb 120 kilós eléggé telt, husis lány melleiről van szó. Saját elmondása szerint egyáltalán nem lógnak. Nagyok, puhák és nehezek. Pedig természetesek. Most ismerkedek vele. Még nem találkoztunk. Habár én a hatalmas lógó mellekért vagyok oda, ezek is hatalmasak csak szerinte nem lógnak. Vajon miért mondja azt hogy nem lógnak mikor ő is nagyon jól tudja rólam hogy én a lógó melleket szeretem? Pár hét múlva fogunk legelőször találkozni és én csak akkor fogom őket látni először még csak ruhán keresztül.

2020. ápr. 25. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

A d-s mell nem extrémen nagy, simán lehet hogy nem lógnak.

A 100 az csak azt jelenti hogy eléggé husi.

De szerintem ilyen súly mellett lógnak azok

2020. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is lógnak. Rendesen. (Legalábbis nagyon remélem). De vajon akkor miért mondja nekem azt, hogy nem lógnak?🤔
2020. ápr. 25. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet önmaga se akarja úgy elfogadni, vagy fél hogy a végén azt mondod hogy túl lógós és otthagyod.

Megeshet hogy tényleg nem lóg, de nekem vab b-c kosaras barátnőm aki szinte csontsovány és neki lóg meg van olyan is akinek erős c és feleannyira nem lóg, mint a másik barátnőmnek. Megeshet hogy ő azt a tipikus “kenya/tasakos cicit” gondolná lógósnak, de 120 kilóval biztos, hogy nem áll peckesen

2020. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
75 D kosaraskent bazi nagy melleim vannak, de egy 100-as mell alatti kormerethez nem szamit akkoranak a D kosar. Plusz leteznek nem logo mellu nok. Hazudhatott is. Barmi lehet, es mi nem tudjuk.
2020. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet a nem lógás alatt azt értette, hogy nem a köldöke aljáig érnek a mellei, csak kicsit lógnak.
2020. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra lehet még gondolni, hogy eléggé túlsúlyos és a hurkái, gyomra tartja a mellét, azért nem lóg.
2020. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
4-es. Világbajnok lehetsz!
2020. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Samantha Lily tőgyei.
márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha abból indulok ki, hogy volt szerencsém egy szlovén lányhoz, akinek 90 E-s melle volt - igen, láttam a melltartóit is, tényleg azt hordott, nem csak bekamuzta - és kifejezetten feszes volt a melle (nem hogy nem lógott), felfelé kunkorodó hetyke bimbókkal -, akkor egy 100 D is elképzelhető. Fiatalon mindenképp.
márc. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!