Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha minden férfi jobban szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden férfi jobban szereti a természetes szépségű nőket akkor miért a teljesen mű, agyon sminkelt nőket akarja akiknél alap a nagy mell és a formás fenék?

Figyelt kérdés
Nincs bennem semmilyen rosszindulat. Azt is tudom h kivételek vannak, de akik tényleg hangoztatják h nem kell a smink csak természetes legyen és szép azok miért pont a mű nőkre buknak?
2019. okt. 15. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát M.Ricsi lehet, hogy ezeket akarja, én nem. Formás feneke pedig nem csak a műcsajoknak lehet.
2019. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Honnan szeded, hogy ez van? Azért nem minden pasi hazudik ám. Aki azt mondja, hogy a természeteset szereti azok döntő többsége szerintem valóban az olyanokhoz vonzódik.
2019. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom h nem minden pasi hazudik. De majdnem mindenki előbb néz meg egy tökéletesen sminkelt nagyobb cicis csajt mint azt aki teljesen átlagos. És valljuk be sokszor az a fontos h mutatós legyen a csaj. Ami azért bántó néhány nőnek, mert folyton az folyik a csapból is h a természetesség fontos.
2019. okt. 15. 17:53
 4/10 Egyszerű srác ***** válasza:

Szerintem van ebben némi paradoxon.

Én személy szerint ugyan nem szoktam hangoztatni, de ha megkérdeznék tőlem ugyan csak ezt tudnám válaszolni.

Talán abból is adódik ez a helyzet, hogy egyre kevesebb, az általad említett "átlagos" nő, mert hát a mai világban ki akarna átlagos lenni, ha lehet "több" is.

Abba, hogy erről mit gondolok inkább nem megyek bele, de a lényege a mondandómnak, hogy nagyon felcserélődtek ezek az általad említett dolgok.

2019. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt a saját bőrömön is megtapasztaltam már. Nagyon szeretek sminkelni, néha tény hogy túlzásba is viszem ezzel szemben a barátnőm egyáltalán nem sminkel és engem szoktam jobban megnézni. De ettől nem érzem magam műnek.
2019. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csalódott vagy mert aki neked tetszik nem vesz észre egy sminkelt cicababa miatt.


Ettől még nem lesz igaz amit a kérdésben állítasz. Ha egy lánynak rendben van az önértékelés és ez a kisugárzásán is látszik plusz ha 2 kiló smink nélkül is szép az arca akkor az nagyon vonzó tud lenni. Nincs olyan mű nő aki ott már labdába rúghatna mellette.

2019. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Egyszerű srác ***** válasza:

#5


Ez a megállapítás sem vonzza magával, hogy mindez a sminkelés miatt lenne, vagy azt, hogy emiatt "mű" lennél.

2019. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pont a természetes szép nőkre bukok, és nem kell a nagy kerek fenék, és a nagy mell sem. Nekem kimondottan a vékony kis mellű nők jönnek be. Ha lehet ilyent is keresek.
2019. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"De majdnem mindenki előbb néz meg egy tökéletesen sminkelt nagyobb cicis csajt mint azt aki teljesen átlagos."


Van egy kis fogalmi tévedés itt. Az, hogy a sminkeléssel és a műanyaggal szemben a természetes szépséget jobban kedvelik, abban benne van, hogy _szépséget_. Tehát aki smink nélkül, kiöltözetlenül is szép arcú.

Az, hogy valaki egyáltalán nem sminkel, még nem teszi eredendően vonzóvá.


Különbség van csak szimplán smink nélküli lány:

[link]


És sminkeletlen természetes szépség között. Ha ilyen arckaraktered van, a többség nem igényli a sminket, feleslegesnek, még zavarónak is találja talán, és vonzónak fog látni téged (bár itt van némi szempillaspirál, de talán érted, mit akarok átadni):

[link]


Erről van szó. A legtöbben a szép lányokat szeretik, sminkeletlenül, természetesen, abszolút hétköznapian öltözve, és taszítja őket a műköröm, kollagénszáj, szilikon mell, seggimplantátum, smink, műszempilla, póthaj, szoláriumozott bőr, tetoválás, és minden egyéb ilyen.

2019. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nagy mell es a formás fenék miért is van kizárva a természetes szépségből?
2019. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!