Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben mi volt számára a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi volt számára a gusztustalan?

Figyelt kérdés
Kórházban dolgozok, és az egyik kolléganőm valahogy szóba hozta a "kolegináját". Arról áradozott, hogy már megint új pasi jár hozzá. Gondoltam magamba most erre mit mondjak. Végül azt mondtam neki, hogy "Réka jó csaj, elegáns, és kifinomult. Lehet, hogy felsőfokú oktatásban részesíti a pasikat az ágyban." Erre röhögött egyet, és azt mondta, hogy de gusztustalan vagy. Nem értettem ezt a reakciót.

2020. ápr. 25. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Kinyalnám a fenekét

:)

2020. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert malacságokat beszéltél.
2020. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Nem gusztustalan volt csak indiszkrét - egyértelmű szexuális célzattal. Kicsit szofisztikáltabban fogalmaztad meg de annyit jelent kb. "biztos jól sz.pik".

Ettől a kolléganőd ne álszenteskedjen, ő vette szájára Rékát hogy folyton új pasija van nem te.

2020. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!