Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeptembertől egyetemista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptembertől egyetemista leszek és lesz csapatépítő gólyatábor. Ottalvós. Szerintetek lehet egy jót dugni?

Figyelt kérdés
Hogy keltsek elsőre jó benyomást,hogy dugás lehessen?

2020. ápr. 26. 10:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha eddig nem sikerült, szerintem most sem fog.
2020. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet, nekem sikerült :D
2020. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja.
2020. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
En szetdugattam magam L
2020. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez jellemzi a felsőoktatást! Én is voltam fiatal de a csapatépítő összejövetelen inkább arra koncentráltam hogy barátkozzak, igen lányokkal is, de szerintem te fordítva ülsz a lovon. Ha normális vagy akkor meg fognak ismerkedni veled ráadásul évfolyamtársaid lesznek. Egy mai fiatal (tisztelet a kivételnek) miért nem arra gondol hogy na megismerek egy jófej nekem tetsző lányt akivel a szex is a kapcsolat része de ez a színvonal? "csakdugás"Mint az állatok? Semmi felelősség és akkor ők a jövő értelmisége.. Egyetemista koromban nekem is össze jött pár egyalkalmas , de nem az egyetemen, ott én arra koncentráltam hogy az első félévet túléljem,. Aztán nyilván voltak bulik is de az sem arra ment ki hogy a végén akadjon a horogra valaki..
2020. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
#5: jaja. Előbb megdugja, aztán alkohol mámoros hajnalon majd valahogy megpróbálja kicsokarni a nevét tőle. Azért, mert valaki fiatal, nem kell felelőtlen gyökérnek lenni. Én is voltam gólyatáborban, de több hulla részeg embert vittem a szobájukba a vállamon, mint szexelő fiatalra nyitottam volna rá.
2020. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
#5 Nagyon igaz amit írtál.
2020. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
náluk nem volt semmi pdeig mndneki azért ment egyetemre h muffot tömjön
2020. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
várd ki h lesz-e tábor vagy marad a "maradj otthon"
2020. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok újra, a kérdező nyilván azt tesz amit akar nem ismerem és nem is személyesen neki címeztem a hozzászólást, még két dolog jutott eszembe, amint említettem nekem is voltak ilyen kalandjaim de sosem úgy mentem bele hogy egy éjszakára szóljon, azzal mi férfiak is minősítjük magunkat ha kimondottan ilyen lánnyal fekszünk össze. Nem tudom mennyire nagy az évfolyamotok de tegyük fel valakit jól elkapsz és utána elterjed rólad a csajok között na akkor igazán csökkennek az esélyeid.. Anoním az oldal így talán elmondhatom hogy nekem pontosan most abból lett problémám az exemmel hogy egy jóakaróm pletykált a korábbi dolgaimról de úgy lett továbbadva a történet hogy én az akkori párom de megcsaltam, pedig nem volt így... Nem szándékozom én itt kioktatni senkit de fiatalok a becsület az egy olyan madár hogy ha egyszer megijed nehezen jön vissza. Ami még kikívánkozik belőlem az az hogy csak mert egy lány egyetemre jár nem biztos hogy intelligensebb mint akinek nincs felsőfokú végzettsége.
2020. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!