Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Mit választanátok:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit választanátok: egy szex azzal a nővel, akire nagyon vágytok, (sosem jött még össze a dolog vele) vagy pedig 1 milliárd forintot?

Figyelt kérdés
A kettő nem ütheti egymást, tehát csak az egyiket választhatnátok.
2020. ápr. 26. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
A pénzt választanám, azon vennék olyan nőt, akiről még csak nem is álmodtam. Sőt, többet.
2020. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egymiliárdot egyértelmüen, adnék neki annyit belőle, hogy aztán orba szájba, xd
2020. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 orton ***** válasza:
VAGY!
2020. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

csak a pénzt!!

F

2020. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon egyszerű a válasz

A pénzt

A nő ugyis csak csalódást fog okizni, mert előbb utóbb megcsal vagy elhagy.

2020. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha tisztán a vágy van a mérleg másik karjában, akkor még szép, hogy az egymilliárd forintot.
2020. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, a PÉNZT...
2020. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A pénzt. Ha ennyi pénzem lenne nem én vágynék egy konkrét csajra, hanem szinte mindegyik énrám.
2020. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 StevenUp ***** válasza:

Egyértelműen a pénzt... Ha pénzed van mindened van.

És annak a pénznek a töredékéért megdugom bármelyik nőt sőt még a jövendőbeli lányát is...

2020. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Kicsit finomítani kéne ezt a kérdést, és akkor nekem nem lenne olyan egyértelmű. Pl, lehetne többet is választani, nem csak egyetlen alkalomra, és amit kiválasztottál, akkor azzal működne is, tehát akarná hogy lefeküdj vele és neked legyen olyan nyitott mint élete pasijával.

Ha így kiválaszthatnék 2-3-mat mondjuk 5 évre korlátlanul, főleg ha még valami idill környezetben is élnénk együtt, azt "feláldozám" óriás összegekért (de nem tudom forintosítani hogy az mennyi maximum). De valószínű jobban boldogítana mint az a pénz, amivel több lenne ahogy eltartom magam...

2020. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!