Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Extra nagy pénisszel esélytele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extra nagy pénisszel esélytelen hogy valaki bevállalja az anált?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, ki szeretném próbálni egyszer, de sajnos eddig senki sem engedte. Nektek volt ilyen?

2020. ápr. 26. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora az az extra nagy?
2020. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mekkora?
2020. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én vállalnám.
2020. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem a mèret miatt nem vàllaljàk.

Nekem 2 cm-essel se mehet az anál. Szóval lehet, hogy talàlsz,olyat aki engedi

2020. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Igen... az a nő aki szereti alapból az anált ÉS előtte análon kívül (értsd. "normál" dugás közben) bizonyítottad neki, hogy figyelsz a partnerre + még némi érzelmi kötelék is van.
2020. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek alapból bejön annak nem lesz gond
2020. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
ha olyan extra nagy péniszed lenne, és még használni is tudnád, akkor nem kérdeznél ilyen hülyeséget, mert egy kielégített nőtől bármit lehet kérni. ez náluk érzelmi alapon megy ugyanis, nem méret alapján.
2020. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

7#


Ez azt sejteti, hogy minden csajnak megy az extra nagy. Pedig nem így van

2020. máj. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!