Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony fiúnak szinte esélytele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúnak szinte esélytelen hogy barátnője legyen?

Figyelt kérdés

Nekem vékonyabb alkatom van de nem volt eddig barátnőm. Sok lánytól azt hallom hogy a vékonyak nem vonzóak. De nekem nincs szerencsés alkatom nem tudok könnyen izmosodni.

Reménykedhetek formás testű barátnőbe?


2020. márc. 24. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
En is nagyon vekony vagyok es van baratnom. Hidd el vannak lanyok akiknek tetszik ez, vagy akik igy is elfogadnak! :)
2020. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Van akinek a mackós, másnak az izmos (mondjuk elég soknak), megint másnak a vékony tetszik. A külső megjelenés egy dolog, egy átlagos kinézettel is stílussal, kisugárzással és azzal hogy normális valaki elég sokat lehet lendíteni a dolgokon. Ettől még neked kell próbálkoznod a lányoknál, hogy ki lesz az akinek tetszel nem fognak maguktól lerohanni.


Megjegyzés és tanács: mielőtt formás testű bombázóról álmodoznál először talán - már bocs - de tanulj meg csajozni. A "jócsajokra" hajt minden pasi, hogy akarsz a konkurenciádon túltenni ha egy átlagos lányt sem tudsz meghódítani?

2020. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
A vekony meg az izmos ket egymast nem kizaro fogalom. Amugy nezz meg egy atletat, egyik se ugy nez ki, mint egy strici-diler gettokiraly, aki konditeremben puffeszti magat.
2020. márc. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor minket jól megszivatott az élet. Én meg nagyon izmos vagyok mindemellett Fekete Laci testalkat. Ez sem vonzó. A csajoknak az átlagos külső jön be.
2020. márc. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretem a vékonyabb pasikat. Különösen ha valami nagyobb dolog van a gatyájában mellé. Tudom elég felszínes de nem tehetek róla, valamiért nagyon vonz ha egy vékonyka, szinte kisfiús srácnak jó nagy pénisze van..
2020. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem esélytelen

Ex-vékony 20F

2020. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten ez vonz. Eddig 2 ilyen pasim is volt, imádtam a testüket, szerintem gyönyörű. 19L
2020. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy vékony vagy és nem dagadt.
2020. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!