Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha önkielégítés (ujjazás)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha önkielégítés (ujjazás) közben egy kellemes, kissé fura érzést érzek, ami kicsit olyan mimt a pisilési inger akkor elképzelhető hogy fog sikerülni a hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés

Csikló-orgazmusom már sokszor volt és tudom hogy a hüvelyi orgazmust csak nagyon kevés nő éli át, de mégis kíváncsi lennék hogy ez lehet-e jele annak hogy egyszer sikerülhe.?

Szűz vagyok ezért sem tudo mit kéne pontosan éreznem.

Privátokat nem kérek:D



2020. ápr. 27. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet érzel akkor a G-pontod ingerled.
2020. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, ha szabad tudni? :D

Amúgy esélyes...miért hagytad abba olyankor?

2020. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van hasonló,amikor a párom csinálja,pisilési inger,de elkönyveltem annak,hogy biztos azért van,mert a hólyagom nyomkodja,de amikor kihúzza az ujját,akkor érzem az összehúzódásokat xd szóval lehet,hogy neked is sikerülne.Egy törcsit rakj magad alá azért xdd
2020. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Orgazmus tekintetében nagyjából ugyanazt érzed mint csikló által ingerlésnél csak más úton jutsz el odáig. Vizelési inger előfordulhat, tegyél oda egy törcsit és nyugi - nagyon sok pasi szereti a squirting-et.


A legfontosabb - ha el akarod érni - hogy ne görcsölj rá, csak engedd el magad és élvezd :)

2020. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2azért mert rövidek az ujjaim es elfaradtam😅😂😂😂😂
2020. ápr. 27. 18:04
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 nem görcsöltem, csak kíváncsi voltam hogy lehetséges lenne-e.
2020. ápr. 27. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanazt kell érezd a hüvelyi orgazmusnál is, mint a csiklónál. Csak más úton éred el.
2020. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én volt hogy kitartottam ezt az érzést és akkor jött a spriccelés...
2020. máj. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!