Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 80 kgos duci csaj 170cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

80 kgos duci csaj 170cm hogyan kaphatna meg egy csupa izom kidolgozott testü bodys pasit sexre?

Figyelt kérdés
igazabol csak a boltba utcan latok ilyeneket es nagyon tetszenek kiprobalnam milyen ilyenek a sex. tegnap lattam a Mullerbe egyet es nem olyan jo csajjal volt ezert gondoltam hatha sikerülne csak hogy lehet a tudtara adni megszolitani elcsabitani mert az ciki lenen cask ugy mondani hogy figyelj d...unk
2020. ápr. 30. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezt így nehéz megmondani, mert molett modellek is vannak és úgy simán. Viszont ha a megjelenésed, arcod is gyenge akkor sehogyan :( Sajnos.
2020. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 StevenUp ***** válasza:
0%
Kezdj el sportolni. Olyan légy mint a jó vadász. Ha valakit le akarsz vadászni akkor tanulj meg az ő fejével gondolkodni
2020. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Csak szexre megkaphatod szerintem csak ne várj el randikat meg hogy megjelenjen veled.

Neked kell megszólítanod, mert ő nem fog észrevenni téged. Szólítsd le valami hülye érvvel hogy merre van ez vagy az, mindegy aztán a végén kérdezd meg felveheted-e instán vagy fészen vagy valahol.

Aztán ha már ott beszéltek akkor ne fogd vissza magad. Legyél szégyentelen és add a tudtára hogy nagyon kívánós vagy és igyekezz valami extrát mutatni hogy több kedve legyen hozzád. Pl mondd neki h szeretsz szopni és melytorkozni pl vagy szereted a keményebb szexet ilyennekkel ráveheted h legalább egyszer megdugjon.

2020. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Egy lehetősége van rá: ha a pasinak a duci csajok (is) bejönnek.
2020. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem kezdesz el edzeni? És lefogyni?
2020. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

en tetszem magamnak es nem fogok kondizni jarni neg fogyozni Hogg 1x dughassak egy ilyenek ezert kene vmi mas

pl ha facen bejelolgetek ilyeneket?

Pont azert akarom kiprobalni mert elvezni akarom az eletet ugy ahogy zabalok is mindent ugy kell ilyen pasi is.

es legyszi ne privizzetek csak ha tenyleg nagyon izmos vagy mert sima pasikkal tele vagyok mar azok mindig probalkoznak eloben is meg a vekonykak is.de azok nem kellenek nekem most

2020. ápr. 30. 09:56
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Vannak fizetös fiúk ,hajra
2020. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Attól hogy a tricepsze vastag nem azt jelenti hogy olyan jó vele a szex! A kettő nem függ össze!

Lehet mini mogyorója van! 😂

2020. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Az izmos srácoknak kicsi ott lent nagyrészt. Megette a csomó szteroid
2020. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az mindegy mekkora amugy se szeretem a nagyot szukebb faja vagyok jo nekem a kisebb. de ez most arrol szol hogy olyan kulseju pasi kell nem hogy mekkora neki. egy csupa izom badys pasi izgat. ez olyan mint ha egy pasi meg egy szupernombazoval akarja kiprobalni a kulso miatt ertitek ?
2020. ápr. 30. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!