Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazán kövér,100kg + lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán kövér,100kg + lányok nektek mennyire nehéz párt találni illetve, hogy érdemes egy nagyon helyes srácnak hozzátok közelednie?

Figyelt kérdés

... hogy legyen is esélye, egyáltalán adtok neki esélyt?

Problémám az, hogy a normál alkatú lányokkal sima az ügy, de pont azok akik molettek és nagyon bejönnek azokkal nem nagyon találom meg a hangsúlyt. Természetesen nem egyéjszakás kalandra akarok velük lenni.


Ilyesmi nőket étek kövér alatt!

[link]

[link]

[link]


Kérlek csak normális válaszokat.

Köszi!



2018. nov. 12. 19:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Hú, azért ezzel már fel kéne keresni dr Novzaradant! (vagy hogy kell írni)
2018. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vagyok 100+, de kövér vagyok.

Ám bárki közeledik hozzám, nem veszem komolyan. Az évek során annyian szívattak meg ilyen közeledés szerűséggel, hogy őszintén elegem lett a férfiakból és a normális kapcsolatra való sóvárgásból.

Szép lassan elmúlt a szexuális vágy, és az érzelem utáni vágy is.

Semmi esetre sem reagálnék közeledésre. Sem helyes, sem átlagos, sem semmilyen férfi közeledésére.

Vannak ismerőseim, akik annak ellenére, hogy valóban úgy néznek ki, mint egy bálna, úgy öltöznek, és olyan mérhetetlen önbizalmuk van, mintha dögös fitt kiscsajok lennének. Na náluk lenne esélyed

2018. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Dettó, nem tudok komolyan venni semmilyen közeledést
2018. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Értem. Hát azért sajnálom, hogy így jártál. Nem értem miért kell ilyennek lennie az embereknek. :( Nekem sem tetszenek a fogpiszka és alacsony csajok, de azért még nem fogom őket becsmérelni.
2018. nov. 12. 19:28
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Én valamiért kindíg élből elutasítom magamban a dolgot, mert kb hihetetlen hogy bárkinek is tetszenék, mahamnak sem tetszem. De ha valakivel előszőr barátság alakulna ki és később elmélyülne a dolog, akkor el tudnám képzelni a dolgot.
2018. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a legtobb telt/kover lany nehezen tud mit kezdeni a kozeledessel, mert ugy gondoljuk, hogy csak szorakozni akar vagy a haverjaival egy jot nevetni rajtunk, hogy hogy elhittuk. Ha mi sem szeretjuk magunkat, nehez elhinni hogy valaki erezhet irantunk valamit
2018. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Én 100+os vagyok, de mindig könnyen találok párt.
2018. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
2018. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%
Nem akarok szemét lenni de az ilyen emberek mégis mit akarnak? Ez senkinek sem vonzó. Nagyon visszataszító és nem is egeszséges. A diéta meg a mozgás mindenki előtt adott.
2018. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ha senkinek nem lenne vonzó akkor mégis miért szeretik őket a férfiak? Használd már kicsit a fejedet.
2018. nov. 22. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!