Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek Shemale Ts barátnője...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek Shemale Ts barátnője van az heteroszexuális férfi? 18 l

Figyelt kérdés

Akinek Shemale Ts barátnője van az ugye teljesen heteroszexuális férfi?


Főleg az olyan shemale csajok akiknek a nemi szervük át van alakítva női nemi szervé azok már teljesen lányok?

És aki velük van az teljesen heteroszexuális férfi?


Pl az olyan férfiak akik nem monoton párkapcsolatban élnek hanem kalandoznak futószalagon d..gják a csajokat évente megd..gnak 80-90 csajt azok elképzelhető hogy már belebuktak olyan csajba aki shemale csaj volt csak át volt alakítva a nemi szerve női nemi szervé és nem is tudtak róla.



2020. ápr. 30. 13:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
60%
Nem, az bi férfi.
2020. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%
Azért nem olyan gyakori ám ez. Én heteró férfiként talán egyetlen egyszer megdugnék kalandból egy shemale-t, de ennyi, járni soha nem járnék vele.
2020. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mégvalami, az olyanok, akiknek már puncit is operáltak, ők már nem shemale-k.
2020. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan 25 év körüli srácokat, akik életükben voltak összesen 70, vagy 120 nővel, de olyat nem akik évente vannak 80-90-nel folyamatosan. Gondolj már bele, az 3-4 naponta egy új nő. Az már nem macsóság, menőség, az élet élvezete (nem mintha ezek olyan jó dolgok lennének sokak szemében), hanem szexfüggőség.
2020. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

4# képzeld én több olyan srácot ismerek akiknek megvan a évi 50-60 de akár a 100 is.


Nem kell ehhez sok pénz kell hozzá egy jó minőségű kocsi meg egy kis pénz egy kis külsőség meg szókincs , és simán fel lehet szedni ilyen kis t@kony has polós fiatal r..bancokat.

2020. ápr. 30. 13:55
 6/32 anonim ***** válasza:
49%

Nem hetero, hanem biszex.


A kérdésedre válaszolva: aki már látott p.nát élőben az azonnal észreveszi hogy átműtött és nem valódi. Nem kell ehhez 80-90 nővel lenni évente. Ha nem vagy rocksztár kinek az öltözője előtt sorban állnak amúgy sem lehet évente 80-90 nővel lenni. Akkor sem ha rendszeres swinger és szexbuli látogató vagy.

2020. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%
Aki szexelne egy ladyboy-jal /drag queennel, az meleg vagy bi, de semmiképp nem hetero.
2020. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Ts Jane Marie


Írjátok be a Google-ba szerintem az a pasi aki azt a csajt nem d..gná meg az egy b..zi.

2020. ápr. 30. 14:52
 9/32 anonim ***** válasza:
34%

#8 pont fordítva működik a dolog, az akarná megd.ni aki biszex :D

Az egy dolog, hogy ismerkedésnél mondjuk nem vennéd észre, de amit lekerül a naci és kiderül a turpisság egy hetero azt mondaná, okés akkor itt befejeztük.

2020. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
55%
Direkt megnéztem azt akinek a nevét leírtad. Hetero vagyok és nem dugnám meg. A hosszú hajat meg a cicomát leszámítva férfias arca van és őtvarul megcsinált szilikonos beültetését (az nem mell), úgy összességében természetellenes a kinézete.
2020. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!