Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha 23 évesen nincs kivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 23 évesen nincs kivel szexelnem?

Figyelt kérdés

Mert ha azt nézzük akkor a szex felnőtteknél fontos dolog, de nekem nincs kivel, de nagyon vágynék rá. Eddig sem volt sok szexben még részem.

Ennyi idősen ciki szex nélkül élni?


2020. ápr. 30. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Veled egyidős vagyok, december óta nincs kivel szexelnem de sose merült fel bennem ilyen hülyeség hogy ez ciki lenne..

L

2020. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Nőnek kizárt dolog hogy ne legyen kivel szexelni.

Ha férfi a kérdező, akkor is már minimális befektetés árán lehet találni rá partnert.

2020. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ!

De az csak 4 hónap, én már több mint egy éve nem csináltam:D

És előtte sem volt sok...


Gondolom Te is kapcsolatot keresel?

2020. ápr. 30. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, keress valakit. Én mindig találok 28f
2020. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, majd lesz vki úgyis.
2020. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltja a törvény, egyébként meg ki tudja? Táblát tartasz a fejed felé az utcán mikor dugtál utoljára. Senkinek semmi köze hozzá. Velem is volt hogy 1 évig "semmi" utána meg kamatostól pótoltam, na és? Ettől nem lesz valaki sem jobb, sem rosszabb ember.
2020. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csajok!Nektek könnyebb találni.De akkor ha már itt vagyunk megszeretném kérdezni,hogy ti hol kaptok/keresten egyéjszakást vagy esetleg szexkapcsolatot?Egy egyejszakasba vagy tobb alkalmiba belemennek vagyis kiprobalnam,meg ilyet nem csinaltam.

19F

2020. máj. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Az élet előbb vagy utóbb majd eléd sodor valakit,mondjuk ha teszel érte is közben valamit az még jobb!
2020. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!