Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gáz, ha 32 évesen nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz, ha 32 évesen nem akarok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egyetemista korom óta folyamatosan minden hétvégén bulizunk, iszunk, szexelünk. Az utóbbi időben különösen érzem, hogy nagyobb étvágyam van mint valaha! Tavaly nyár óta pedug ketten is szóvá tették, hogy szivesen terveznének velem hosszabb távra, de szerintük ciki, hogy én inkább járok bulizni és pasizni, ahelyett hogy családot akarnék.

Miért olyan nagy baj, hogy én nem akarom lekötni magam? Aki akarja, tegye! De másnak miért fáj, hogy én így érzem jól magam?

32N



2020. ápr. 24. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Nekem 8, hogy te mit csinálsz. Majd pár év múlva, amikor beindulnak a hormonok és megjön a kedv babához átértékeled ezt. Persze akkor már nem lesz könnyű dolgod jó partnert találni (főleg ilyen színes történelemmel a hátad mögött).
2020. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
De tetszene egy ilyen csaj, imádom a harmincas évei elején lévő nőket..
2020. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
#1 Mert te pl belelátsz a nőid múltjába??
2020. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
#3: nem, úgy értettem, hogy nehezen fog találni egy olyan pasit aki minden téren elég lesz neki. Sok szexuális partner után aztán nehéz is lesz hűségesnek maradnia.
2020. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez legyen az ő gondja...
2020. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Jobb ez így. Egy normális férfi sem választana téged mivel sem tervezni sem megbízni nem lehetne benned.
2020. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves urak, nem ismerkedés volt a kérdés célja. Főleg pasik nézőpontjára lennék kíváncsi, de nők véleménye is érdekel...
2020. ápr. 24. 20:56
 8/16 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy ne foglalkozz mások véleményével! Csak azzal ami neked jó! Ne mások értékrendjének akarj megfelelni!

22L

2020. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak akkor gond, ha gyerekeket vagy családot is szeretnél később , mert a nőknél 35 év előtt célszerűbb gyereket vállalni. Ha nincs ez tervben akkor nem gond egyáltalán, mert mindig azt kell csinálni ami épp örömet okoz. Most a bulizás köt le, később meg majd más.
2020. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én bírom az ilyen nőket. A legtöbbjét nem zavarja, hogy nős vagyok így aztán az igények találkoznak.

Szóval szerintem semmi kivetni való nincs abban ahogy élsz.

43f

2020. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!