Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mikor kívánjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jacint1988 kérdése:

Lányok! Mikor kívánjátok legjobban a szexet? Menstruáció előtt pár nappal, vagy után? Esetleg van köztetek olyan, aki közben is? Valamint jellemző rátok, ha az exetekkel baromi jó volt a szex, akkor rendszeresen visszajártok?

Figyelt kérdés
Mondjuk mikor veget ér egy kapcsolat? Vagy képesek vagytok megcsalni is a jelenlegi párotokat, ha nem annyira fantasztikus az ágyban,mint az előző? Esetleg csak fantáziáltok róla? Lehet örök kapocs a fergeteges szex? Kort is írjatok!

2020. máj. 1. 06:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Előtte közben és utána max 2-3 napig .utánna csökken az étvágy de nem redukálódik 0-ra

26

2020. máj. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyetlen exhez se járok vissza..

Nem véletlenül lettek exek

2020. máj. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem csalnám meg

Ha nem jó az ágyban és együtt nem tudunk javítani akkor szakítás

2020. máj. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a fergeteges szex tart össze két embert

Mert ha emberileg egy 0 egy tahó a másik az inkább széthúzza az embert


A másik véglet mikor minden szuper igazi lelki tars lélek orgazmus annyira passzoltok lelkileg mentalitásilag h az csúcs csak a szex pocsék az is szét húzza az embert



A szex az egy lényeges momentum egy kapcsolatban

2020. máj. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis a Jó szex fontos egy kapcsolatban
2020. máj. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Én a ciklusom közepén és a havim közeledtével kívánom jobban, ahogy a kaját is xD


Az exemmel meg jó volt a szex, voltak utána nagyon rossz kalandjaim, akkor visszavágytam,de sose mentem vissza ezért. Pedig próbálkozott... Egyszer megcsaltam, akkor is megbizonyosodtam róla, hogy igenis jól csinálja, amit csinál. Azóta nem csaltam meg senkit (és nem is akarok a jövőben), nem éri meg a lelki gyötrődést egy kalandocska.

2020. máj. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Menstruacio 2. Napjatol

Volt hogy szinglikent osszejartam exszekkel dugni, de paromat nem csalnam meg ertuk

2020. máj. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Peteéréskor kívánom a legjobban
2020. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Menstruacio 1.napjan fajni szokott meg a hasam, de a kovetkezo naptol mindig nagyon kivanom a szexet
2020. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előtte, közben, és utána
2020. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!